google-site-verification: googlee0652858a37ac355.html

شرکت PMPiran

88261019 (021) مشترک شوید
لطفا جهت اشتراک در خبرنامه سایت نام و آدرس ایمیل خود را ثبت کنید
 

آخرین اخبار سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه؛ پایدار پی سازه را بشناسید

2056

psc0_final_vert_clr    شرکت پایدار پی سازه حامی چهارمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه را بشناسید

 

شرکت  PS-Co. در سال 1381 تاسیس گردیده و در حدود پانزده سال در زمینه ساخت و ساز در کشور فعالیت نموده است. این شرکت در سال 94 به منظور ارائه سبک جدیدی از مدیریت، تغییرات بنیادینی در مجموعه خود ایجاد کرده و عرضه خدمات مدیریتی، مهندسی و اجرایی پروژه های بزرگ مقیاس کشور را با هدف تبدیل شدن به برترین برند تخصصی پروژه های بزرگ مقیاس ساختمانی و عمرانی کشور و هدف گیری بازارهای منطقه طی 5 سال آینده، در دستور کار قرار داده است. شرکت PS-Co. با بهره گیری از سرعت، آینده نگری، محوریت دانش و تخصص و همچنین با بهره گیری از خانواده ای پرانرژی، تمرکز بر برآوردن نیازهای کارفرما و ایجاد امنیت شغلی برای پرسنل، حراست از منافع بنیان گذاران، کارمندان، کارفرمایان و جامعه را سرلوحه فعالیتهای خود قرارداده و شعار خود را سازندگی زیربنای فردا تعیین نموده است.
مديران سازمان هاي پروژه محور پيشرو نظیر شرکت پایدار پی سازه همواره به خوشنامي در حمايت از فعاليت هاي توسعه اي در كشور بويژه در زمينه توسعه فرهنگ مديريت علمي پيشگام بوده اند و در راستاي انجام مسئوليت هاي اجتماعي خود، از هر نوع كمك فكري، معنوي و مادي سازمان متبوع خود در جهت بالندگي اين فرايند و ارتقاء سطح مديريت پروژه دريغ نكرده اند.
 این شرکت یک بنگاه اقتصادی است و طبیعتا در یک بنگاه اقتصادی هم اولین و مهمترین اصل ایجاد اطمینان خاطر در سرمایه گذاران و همچنین سود دهی و بازدهی مطمئن شرکت در راستای آن فعالیت اقتصادی مد نظر می باشد. از دیگر سو با داشتن دید بلند مدت و سوق دادن سرمایه گذاران به اعتماد و جلب توجه ایشان، سعی برآن نموده است که ارزش تجاری شرکت را بشکل چشم گیری بهبود ده،  این موضوعی است که کمتر در زمینه های مدیریت پروژه و صنعت ساختمان در ایران مورد توجه قرار گرفته است.
Print Friendly, PDF & Email
(+1 rating, 1 votes)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *