شرکت PMPiran

88261019 -88253821 - 88254527 (021) مشترک شوید
لطفا جهت اشتراک در خبرنامه سایت نام و آدرس ایمیل خود را ثبت کنید
 

درباره PMPiran

پیشرو مدیریت پیران تاسیس 1384

 

شرکت مهندسی مشاور پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) با اتکاء بر یک تشکل از نیروهای متخصص و کارشناسان ارشد مهندسی صنایع با بیش از 30 سال تجربه در زمینه پروژه، راهبری و نیز مشاوره مدیریتی پروژه در ایران و نیز در خارج از کشور، از تاریخ بهمن ماه 1384 اعلام وجود نموده است. آشنایی و همکاری قبلی موسس این شرکت در خارج از کشور با شرکت آمونتیس آلمان (Amontis consulting group) از یک طرف و نیز توان علمی و عملی دیگر مدیران فعلی این شرکت موجبات آن را فراهم آوردند تا این شرکت موفق گردد نمایندگی انحصاری شرکت آمونتیس آلمان را برای ایران اتخاذ و بعنوان همکار محلی (local partner) و عضو رسمي وابسته (associate) گروه مشاورين شرکت آمونتیس آلمان در زمینه های تخصصی مدیریتی پروژه و تحت هدایت مستقیم شرکت آمونتیس آلمان فعالیت نوینی را در مقوله های ذیل آغاز نماید:

 • ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه
 • مشاوره مدیریتی پروژه 
این شرکت به عنوان اولین برگزار کننده دوره های رسمی آمادگی جهت شرکت در آزمون ®PMP انستیتو مدیریت پروژه ®PMI ، هم اکنون با همکاری و استفاده از تجربیات بسیاری از سازمان ها و نهادهای علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مدیریت پروژه نموده است.
 1. طراحی این دوره ها به گونه ای انجام پذیرفته تا علاوه بر انطباق با الزامات استاندارد و دانش روز مدیریت پروژه به صورت کاربردی ارائه می گردد.

PMPiran - Lightbulb

 هم اکنون بیش از 200 تن از متخصصین با تلاش های بی پایان و البته توسط متدولوژی آموزشی و پرورشی منسجم و منحصر به فرد شرکت PMPiran و تحت نظارت آمونتیس آلمان، توفیق دریافت ®PMP از انستیتوی ®PMI نصیبشان گشته است (با عنایت به سیزدهمین سال متمادی فعالیت تخصصی  و درصد قبولی افتخار آمیز  90%) 

 1. با عنایت باینکه نیل به اهداف عالیه هر ملتی در گرو عشق ورزیدن به کار، دانش پژوهی و دستیابی به تبحر در حیطه کار و تولید و بالاخص تولیدات نوین میباشد، نقش و اهمیت پروژه به منزله ابزار اصلی و نیز روش برخورد صحیح به مسئله اخیر، معین میگردد. شرکت پیشرو مدیریت پیران با درک این الزام و با اعتقاد به اینکه، تنها با برخوردار بودن از دانش کافی میتوان یک پروژه را تعریف، تحلیل، برنامه ریزی، اجراء، کنترل و در نهایت با موفقیت به سرانجام رسانید، سر برنامه فعالیتهای خود را اشاعه دانش روز مدیریت پروژه در جامعه صنعتی و خدماتی ایران قرار داده است. این باور شرکت پیشرو مدیریت پیران، نه فقط برخاسته از تجارب آحاد تشکیل دهنده آن ، که مجموعاٌ کوله باری با بیش از یک قرن تجربه و سواد در مقوله پروژه، مشاوره و مدیریت آن را به همراه داشتند، بلکه و اصالتاٌ، باوریست بر واقعیتی عینی، که در جهان امروز وجود دارد. 
 2. در راستای اهداف شرکت و در ابتدای آن، پرورش هسته اصلی شرکت، در قالب فراگیری آخرین دستاوردهای روز دنیا در حیطه مدیریت پروژه قرار گرفت. در آغاز این مسیر، هر چهار تن از همکاران مدیر، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی حرفه ای مدیریت پروژه ®PMP از انستیتوی مدیریت پروژه ®PMI گردیده و چهار تن از ایشان همچنین با طی دوره های ویژه مربیگری، اکنون بعنوان مربیان رسمی و شناخته شده دوره های آموزشی تخصصی مدیریت پروژه شرکت های آلمانی آمونتیس و گپروس محسوب میگردند. 

PMPiran به ويژه آرزومند است بتواند در موفقيت جوانان كوشا و عزيز اين سرزمين براي كسب مدرك بين المللي و ارزشمند ®PMP رسالت و نقش شايسته خود را ايفاء نمايد.

 

 

 

 1. مشاهده لیست دانش آموختگان شرکت PMPiran
 2. آشنایی با آزمون ®PMP
 3. ارائه مشاوره تخصصی و راهکارهای مدیریتی
 4. مدل بلوغ مدیریت پروژه سازمانی®OPM3
 5. ارائه مشاوره تخصصی در خصوص چگونگی ایجاد دفاتر مدیریت پروژه (PMO)
 6. ایجاد یک متدولوژی آموزشی نوین و موفق برای اولین بار در ایران (از سال 1384) 
 7. فضای آموزشی و امکانات سخت افزاری منحصر به فرد شرکت پیشرو مدیریت
 8. ارزیابی قطعی خود توسط تست های انحصاری و اختصاصی شبه امتحانی آزمون ®PMP شرکت PMPiran
 9. آشنایی کامل با محیط آزمون به کمک نرم افزار انحصاری شبیه ساز آزمون ®PMP شرکت PMPiran

2 پاسخ به “درباره PMPiran”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *