شرکت PMPiran

88261019 -88253821 - 88254527 (021) مشترک شوید
لطفا جهت اشتراک در خبرنامه سایت نام و آدرس ایمیل خود را ثبت کنید
 

چرا دوره‌های آموزشی آنلاین جواب می دهد؟

در سال‌های اخیر آموزش آنلاین به روش‌های مختلف توسعه یافته و روز به روز با اقبال گسترده‌تری مواجه می‌شود. البته دوره‌های آموزشی آنلاین در کشور ما عمر کم‌تری دارند و برگزارکنندگان حرفه‌ای آن‌ها زیاد نیستند. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که چرا دوره‌های آموزشی آنلاین جواب می‌دهند؟ و چرا هر روز افراد بیش‌تری به استفاده از آن‌ها برای یادگیری رو می‌آورند؟

 

  1. محیط یادگیری راحت‌تر، هم‌راه با کنترل بیش‌تر

شاید شما هم تبلیغات سرویس‌های خارجی یادگیری آنلاین را دیده باشید که در آن‌ها دانش‌جویان با لباس راحتی و از روی تخت‌خواب‌شان به یادگیری مشغول‌اند. البته این فقط نمونه‌ای از کنترل و راحتی این روش است.

وقتی دوره‌ی آموزشی به صورت آنلاین برگزار شود، دیگر لازم نیست با ترافیک بجنگیم، دنبال جای پارک باشیم، زودتر از موعد مقرر از محل کار یا منزل بیرون بزنیم و وقت‌مان را هدر بدهیم. این یعنی یادگیری راحت‌تر با انعطاف بیش‌تر.

 

  1. افزایش مشارکت و تمرکز بهتر

آمار نشان می‌دهد که افراد در دوره‌های آموزشی آنلاین راحت‌تر در بحث مشارکت می‌کنند و بیش‌تر با محتوای دوره درگیر می‌شوند. دلیل این مسئله، مشارکت بیش‌تر افراد خجالتی یا محتاط است که در کلاس‌های سنتی معمولا علاقه‌ای به صحبت و اظهار نظر ندارند.

علاوه بر این، آنلاین بودن کلاس باعث حذف قسمت بزرگی از حواس‌پرتی‌ها شده و میزان تمرکز شرکت‌کنندگان روی محتوای دوره را بالا می‌برد.

 

  1. بالا رفتن دانش فنی

حتی شرکت در ساده‌ترین دوره‌های آموزشی آنلاین هم نیاز به یادگیری نکاتی درمورد استفاده از کامپیوتر و گوشی هم‌راه، سیستم‌های مدیریت یادگیری و اینترنت دارد. یادگیری این مهارت‌های جانبی که ربط مستقیمی هم به موضوع دوره‌ی آموزشی ندارند، می‌تواند در آینده‌ی حرفه‌ای افراد به کمک آن‌ها بیاید.

مثلا کسانی که در یک دوره‌ی آموزشی آنلاین شرکت کرده‌اند، راحت‌تر می‌توانند اسناد مختلفی را در کامپیوتر ایجاد کرده و سپس و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند یا از صوت و تصویر برای گزارش‌دهی استفاده کنند و… چون قبلا استفاده از ابزارهای مورد نیاز برای این کارها را در طول دوره‌ی آموزشی آنلاین‌شان تجربه کرده‌اند.

 

  1. ساختن رزومه با هزینه‌ی پایین‌تر

هزینه‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین معمولا از همتایان حضوری خود کم‌تر است. اما با شرکت در همین دوره‌ها و یادگیری مهارت‌های جدید و دریافت مدارک مختلف، می‌شود رزومه‌ای حرفه‌ای ساخت. البته برخی دوره‌ها مدرک جداگانه‌ای ندارند و شرکت‌کنندگان را برای شرکت در یک آزمون و دریافت مدارک بین‌المللی آماده می‌کنند.

 

دوره‌ی آنلاین آمادگی آزمون ®PMP

دوره آنلاین آمادگی آزمون ®PMP، به صورت تعاملی با مربیان حرفه‌ای به زودی آغاز خواهد شد. در این دوره علاوه بر 60 ساعت آموزش و 140 ساعت آزمون، رفع اشکال و خدمات مشاوره، شما در هر ساعتی و بدون محدویت مکانی به تمامی منابع دسترسی خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیش‌تر صفحه‌ی مربوط به دوره‌ی آنلاین آمادگی آزمون PMP را ببینید.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *