آزمون PMP در ماه دسامبر 2019 تغییر خواهد کرد

آزمون PMP در ماه دسامبر 2019 تغییر خواهد کرد

    تاریخ های مهم: ژون 2019 انتشار رئوس جدید محتوای آزمون PMP 15 دسامبر 2019 آخرین روز برگزاری آزمون PMP با نسخه فعلی همانطور که می‌دانیم دنیای حرفه‌ای مدیریت پروژه درحال تغییر است. با در نظر گرفتن این موضوع…

17 اردیبهشت 1398
0 دیدگاه

 

 

تاریخ های مهم:

ژون 2019

انتشار رئوس جدید محتوای آزمون PMP

15 دسامبر 2019

آخرین روز برگزاری آزمون PMP با نسخه فعلی

همانطور که می‌دانیم دنیای حرفه‌ای مدیریت پروژه درحال تغییر است. با در نظر گرفتن این موضوع آزمون PMP نیز در ماه دسامبر بروزرسانی خواهد شد. هدف از این تغییر اطمینان از بازتاب مناسب شیوه‌ها و ابزارها درکنار دانش و مهارت مورد نیاز مدیران پروژه برای کسب موفقیت در دنیای امروز، است.

موسسه مدیریت پروژه (PMI) بطور مستمر و در فاصله‌های زمانی3 تا 5 ساله، تحقیقاتی را برای درک بهتر چگونگی تغییر مسئولیت‌های مدیران پروژه و رشد فضای حرفه‌ای آن‌ها، انجام می‌دهد. آخرین بررسی‌ها مربوط به سال 2015 بوده است که آزمون فعلی PMP خروجی آن می‌باشد.

کارشناسان بسیاری از سازمان‌های پیشرو در سراسر جهان بمنظور تعریف PMP آینده در حال همکاری با یکدیگر هستند. این تغییرات در حال شکل‌گیری است و بزودی از طریق موسسه مدیریت پروژه (PMI) اعلام خواهند شد.

ما در همین صفحه تغییرات را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت و به شما کمک خواهیم کرد تا خود را برای تغییرات آزمون PMP آماده سازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *