حمیدرضا سریزدی

نظر و توصیه شخصی :
درابتدای مسیر، گرفتن مدرکی به این مهمی برای من بسیار دشوار و سخت به نظر می رسید و این در حالیستکه گذراندن دوره آمادگی آزمون برای من بسیار سازنده و تجربه ای فراموش نشدنی شده است. گفتن اینکه داشتن استادی با تجربه و دلسوز همچون جناب آقای مهندس شقاقی که تمام وقت و زندگی خود را وقف به بار نشستن نتیجه ای خوشنود کننده و هموار کردن همه مشکلات این مسیر می کند، بزرگترین شانس من بود، واقعا اغراق نیست. همچنین یکی دیگر از خدمات بینظیر موسسه PMPiran وجود سیستم تحت وب جهت تست زدن و امکان برگزاری کلاسهای غیر حضوری می باشد که کمک بسیار زیادی به افرادی مثل بنده که امکان اقامت در تهران را ندارند بوده و خواهد بود. در ضمن داشتن برنامه ای مدون و تلاش مستمر یکی از نکات اساسی در دست یابی به موفقیت می باشد. در نهایت امیدوارم همه دوستانی که قدم در این مسیر می گذارند شیرینی موفقیت را بچشند.

رشته تحصیلی :مهندسی صنایع
تاریخ اخذ مدرک : 1392/05/08
(شماره ®PMP ):1655550

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx
هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.