سعید مقدسی

نظر و توصیه شخصی :
مهمترین نکته ای که به نظر اینجانب می توان به عنوان درس آموخته گفت، این است که پس از ممارست و تمرین فراوان و مطالعه انواع کتاب هایی که تست های موضوعی دارند ، قبل از امتحان به توصیه اساتید به دقت گوش فرادهید و حتما یک بار قبل از امتحان ( و ترجیحا بیشتر از 1 بار ) شرایط آزمون را برای خود شبیه سازی کنید. 1- در شب قبل از امتحان حتما از غذای مناسب و سالم و دارای پروتئین کافی استفاده کنید .( البته زیاد دیر شام میل نکنید). 2- اگر قرار است تا در وقت صبح آزمون دهید ، برای صرف صبحانه از مواد مغذی و انرژی زا بیشتر استفاده کنید . 3-در طول امتحان ، فارغ از زمان از دست رفته، به محض ایجاد خستگی و خواب آلودگی، حتما از جلسه خارج شده و کمی به خود استراحت دهید، هم زمان که با پایین آمدن قند خون، نیاز به تجدید قوا نیز خواهید داشت. در آخر جا دارد از زحمات مجموعه PMPIRAN مخصوصا آقای مهندس مهدی معین که نقش به سزایی در موفقیت و ایجاد انگیزه در اینجانب را داشتند، تشکر و قدردانی نمایم.

رشته تحصیلی :مهندسی نرم افزار
تاریخ اخذ مدرک : 1394/09/05
(شماره ®PMP ): 1874357

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx
هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.