شهرام منشی پوری

نظر و توصیه شخصی :
در نخستین روزهایی که داشتم خودم را برای امتحان پی ام پی آماده می کردم، یکی از دوستان پی ام پی من گفت: پی ام پی شدن کار سختی است ولی واقعا ارزشش را دارد، وقتی مدرکش را گرفتی، متوجه می شوی که راه درستی را انتخاب کرده ای. ولی من مدتها قبل از این که امتحانم را بدهم متوجه شدم که حرف دوستم کاملا صحیح بوده است. با خواندن هر صفحه از مطالب این درس به تمامی چراها، بایدها و اشتباهات چند سال گذشته خودم پی می بردم و روز به روز بهتر می دانستم که از این پس چه باید بکنم. در موقعیتهای مختلف کاری، موفقیتهای من باعث شد بسیاری از دوستان نسبت به دلیل این همه تغییر نسبت به قبل کنجکاو شده و هر روز به گرفتن این مدرک متمایل تر گردند. شاید اگر چند ماه پیش با موسسه پیشرو مدیریت جهت آمادگی این امتحان تماس نمی گرفتم و اگر تمامی کمک های بی دریغ، محیط گرم و صمیمی، تدریس فوق العاده و امکاناتی که واقعا بیش از حد انتظار و تصور من در اختیارم قرار گرفته بود وجود نمیداشت، امروز موفق به دریافت این مدرک نشده بودم.

رشته تحصیلی :مهندسی کامپیوتر

تاریخ اخذ مدرک : 1389/09/25

(شماره ®PMP ):1377694

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx

هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.