عرفان شفیعی رودباری

نظر و توصیه شخصی :
بدون شک کلاس‌های آموزشی، تست‌های شبیه سازی و مهمتر از همه اساتید با تجربه مجموعه pmpiran، بهترین شرایط برای موفقیت در آزمون pmp را فراهم می‌نمایند که این موضوع از نتایج درخشان مجموعه نیز قابل درک است. به عنوان تجربه شخصی، پیروی از برنامه‌های آموزشی تا روز آزمون موجب شد تا آزمون چهار ساعته pmp از بهترین اوقات زندگی‌ام باشد. همچنین از زحمات مهندس مقدسی عزیز و مهندس معین کمال تشکر را دارم که بدون شک راهنمایی این عزیزان دلیل اصلی هموار شدن مسیر آموزش تا اخذ مدرک، بوده است.بدون شک کلاس‌های آموزشی، تست‌های شبیه سازی و مهمتر از همه اساتید با تجربه مجموعه pmpiran، بهترین شرایط برای موفقیت در آزمون pmp را فراهم می‌نمایند که این موضوع از نتایج درخشان مجموعه نیز قابل درک است. به عنوان تجربه شخصی، پیروی از برنامه‌های آموزشی تا روز آزمون موجب شد تا آزمون چهار ساعته pmp از بهترین اوقات زندگی‌ام باشد. همچنین از زحمات مهندس مقدسی عزیز و مهندس معین کمال تشکر را دارم که بدون شک راهنمایی این عزیزان دلیل اصلی هموار شدن مسیر آموزش تا اخذ مدرک، بوده است.

رشته تحصیلی :
تاریخ اخذ مدرک : 1397/09/01
شماره ®PMP :

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx
هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.