علی قنبریان نائینی

نظر و توصیه شخصی :
از زمانيكه تصميم به گرفتن مدرك PMP گرفتم تا انتخاب PMPiran بد جوری تو هول و ولا بودم كه شايد انتخابم عجولانست و از سر تنگی وقت. توصيه های مختلف و بعضا” متناقض دوستان و بعضی همكاران نمی گذاشت تا براحتی تصميم بگيرم. ولی من اين كار را كردم. حالا سه ماهی از اون قضيه گذشته، اوضام كلی عوض شده و منم PMP شدم. درطی ده جلسه توضيحات و پرسش و پاسخ با مهندس شقاقی عزيز ديگه دستم اومد كه سر امتحان با چه حريف چموشی روبروام. اين قضيه زمانی برام مسجل شد كه درگير زدن تستها و شبيه سازی امتحان شدم. خوندن PMBOK اونهم به صورت شبانه روزی منو ياد دو سه ماه آخر كنكور می انداخت. تو اون دوره حتی فكر امتحانم يه خواب راحت رو از آدم می گيره و در آخر، هيجان قبل از امتحان اونم توی يه كشور غريبه و لذت پيغام تبريك قبولی بعد از چهار ساعت ميخكوب بودن جلوی مانيتور چه لذتی داره. اگه قرار باشه ده باره ديگه هم PMP بشم همين مسيرو ميرم ولی نه با شك و دو دلی.

رشته تحصیلی :مهندسی مکانیک
تاریخ اخذ مدرک : 1391/04/29
(شماره ®PMP ): 1525979

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx
هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.