غزل علمداری

نظر و توصیه شخصی :
موسسه پیشرو مدیریت پیران علی الخصوص مهندس مهدی معین تونستم یکی از مهمترین مایل استونهای شغلی خودم رو با موفقیت پشت سربگذارم. شاید اگر زحمات و حمایتهای علمی و معنوی مهندس معین نبود قضیه رو وسط کار رها کرده بودم. به جرات می‌تونم بگم برنامه‌ریزی مطالعاتی و همچنین تستهای شبیه سازی شده آزمونها از سوی ایشان به شکل بسیار عالی طراحی شده و سوالات آزمون واقعی مشابهت بسیار زیادی با سوالات شبیه سازی داشتند. من که تمام سوالات ریتا رو هم مرور کرده بودم عملا باید اعتراف کنم اثربخشی سوالات طراحی شده توسط مهندس معین خیلی بهتر از سوالات نرم افزار ریتا بود. درضمن ذکر این نکته ضروری است که طی دوره آمادگی چهارماهه علارغم پشتیبانی علمی و معنوی ، مفاهیم ارزشمند انسانی و اخلاقی روهم از ایشان یادگرفتم و آنها را سرلوحه زندگی شخصی و کاری خود قرار خواهم داد. از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای این بزرگوار و همکارانشون دارم.

رشته تحصیلی :مهندسی صنایع
تاریخ اخذ مدرک : 1396/12/25
شماره ®PMP :

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx
هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.