کمال رشیدی

نظر و توصیه شخصی :
استاندارد مدیریت پروژه حرفه ای حاوی گستره وسیع از کلیه جوانب یک پروژه میباشد . علیرغم اینکه یک مدیر پروژه موفق نیازمند دانش عمیق و مهارت کاربردی در همه زمینه ها نیست ولی باید آشنایی کافی با کلیه مطالب و نکات کلیدی داشته باشد. به علت گستردگی مطالب و تعدد نکات کلیدی به خاطر سپردن کلیه مطالب کار آسانی نبوده و نیازمند سعی و ممارست بسیار است. علاوه بر سعی و تلاش شخصی روش فراگیری سیستماتیک و همچنین راهنمایی های گام به گام موثر از الزامات موفقیت در آزمون میباشد. بنده بعنوان یکی از افراد موفق در کسب مدرک مربوطه روش ارایه شده از طرف PMPiran و همچنین راهنمایی های ایشان چه در فراگیری مطالب و چه راهنمایی های ارایه شده در ثبت نام و پیش از امتحان را در موفقیت خود بسیار موثر میدانم.

رشته تحصیلی :مهندسی مکانیک
تاریخ اخذ مدرک : 1394/06/11
(شماره ®PMP ):1845455

صحت دارا بودن مدرک ®PMP هر فرد به صورت انلاین از طریق آدرس زیر قابل بررسی می باشد: http://certification.pmi.org/registry.aspx
هم اکنون شما می توانید از طریق این لینک با وارد کردن مشخصات (نام و نام خانوادگی به زبان لاتین) به جستجوی مدرک افراد بپردازید.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.