معرفی سایت؛ پیشتازان مدیریت افق

یکی از سایتهای نوظهور و موفق در زمینه مدیریت پروژه، سایت گروه پیشتازان مدیریت افق می باشد.  این سایت در کمتر از چهار ماه با ارائه مقالات تخصصی در زمینه مدیریت و موضوعات مرتبط به بازار کار پسابرجام ایران موفق به جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جهان به توانایی ها و قابلیتهای شرکتهای ایرانی در زمینه مدیریت حرفه ای شده است.

بنیان گذار این گروه جناب آقای دکتر عماری می باشد که با همراهی چندی از مدیران حرفه ای در پیش برد اهداف والای این گروه فعالیت می کنند.

[su_frame align=”right”]سایت Pmanagers.org با تمرکز بر موضوع مدیریت پروژه حرفه ای؛ مقالات آموزشی، اخبار، اطلاعیه فرصتهای کاری، و معرفی اعضاء حرفه ای و … جایگاه خوبی در نتایج جستجوهای گوگل یافته است. برای مثال در جستجو برای یک مدیرحرفه ای ایرانی از دو تا ده نتیجه صفحه اول گوگل مرتبط با سایت pmanagers.org می باشد. یا در زمینه حقوقدانان مدیریت حرفه ای (به زبان انگلیسی) سه گزینه اول صفحه اول گوگل متعلق به این سایت می باشد. [/su_frame]

مدیریت پروژه

بخشهای مختلف سایت شامل:

آموزش مدیریت حرفه ای بین المللی

در این بخش مقالات آموزشی مرتبط با آخرین موضوعات مدیریت حرفه ای در سطح بین المللی ارائه می گردد. این مقالات مورد استفاده اساتید، دانشجویان و فعالان حوزه مدیریت می باشد. این بخش به زیر مجموعه های سمینارها، کلاسهای آموزشی، و نمایشهای اینترنتی نیز تقسیم شده است.

معرفی زمینه های همکاری بین مدیران حرفه ای

در این بخش اطلاعیه ها و مقالات گوناگون در زمینه های مختلف همکاری بین مدیران حرفه ای ارائه می شود. از خدمات مشاوره و استخدام مدیران آزاد گرفته تا پروژه های فروش کالا و معاملات عمده که نیاز به مدیریت حرفه ای دارد.  گروه پیشتازان مدیریت پروژه افق در کمتر از چهارماه فعالیت خود، موفق به جذب سرمایه گذارانی از فرانسه، عمان، و فنلاند شده است. شرکتهای ایرانی هم که مایل به فعالیت در خارج از کشور یا همکاری با شرکتهای خارجی در داخل کشور می باشند می توانند با برون سپاری خدمات مدیریت بین المللی خود از اعضاِی این گروه بهره بگیرند.

پیشنهاد مطالعه:
جزئیات تغییرات آزمون RMP از آوریل 2022!

اخبار مرتبط با مدیریت پروژه حرفه ای

آخرین اخبار مرتبط با کلاسهای آموزشی، تغییرات درآزمون ها و کتب مرتبط با مدیریت حرفه ای، اخبار نمایشگاهی و سیاسی و اجتماعی مرتبط با فعالیت مدیران پروژه ها در این بخش نشر داده می شود. شاید بسیاری از مدیران حرفه ای که مشغول کارهای روزمره خود می باشند، کمتر به مسائل پیرامون مدیریت حرفه ای توجه داشته باشند، سایت Pmanagers.Org با بررسی مسائل روز و ارائه مقالات مرتبط، در به روز نگاه داشتن مدیران حرفه ای نیز فعالیت می کند.

اعضای حرفه ای مدیریت

از آنجایی که این سایت به صورت یک گروه یا انجمن مدیران حرفه ای می باشد، اقدام به عضوگیری نموده است و مدیران  حرفه ای می توانند با ارسال رزومه کاری و سوابق حرفه ای خود، به عضویت این گروه در بیاید.

[su_highlight background=”#aad8f0″]در صورتی که در حوزه یین الملل فعالیت می کنید و یا علاقه مند به فعالیت در حوزه بین الملل می باشید، همکاری با این سایت را از دست ندهید.[/su_highlight]

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments