ارائه چهار مدیر حرفه ای پروژه در شصت و پنجمین گردهمایی مدیران پروژه

شصت و پنجمین گردهمایی مدیران پروژه PMPiran

شصت و پنجمین گردهمایی مدیران پروژه با ارائه چهار مدیر حرفه ای پروژه، در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در تاریخ 22 مرداد برگزار گردید.

آخرین گردهمایی مدیران پروژه، در راستای اهداف باشگاه مدیران پروژه، در راستای به روزرسانی و اشاعه دانش مدیریت پروژه برای شصت و پنجمین بار برگزار شد. در این گردهمایی، مهندس سید محمد حسن موسوی، دکتر داورپناه، مهندس محمد نفریه و مهندس فرجی ارائه داشتند.

مهدی معین mehdi moein

در ابتدا مهندس مهدی معین مدیرعامل PMPiran با بیان مقدماتی و اخبار جدید شرکت به اعضای باشگاه مدیران پروژه اولین سخنرانی این گردهمایی را انجام دادند. مهندس معین در سخنرانی خود به تغییرات ایجاد شده در شرکت و درباره سیاست های جدید شرکت و پیوستن دو عضو جدید به هیئت مدیر PMPiran اشاره نمودند. ایشان درباره اعضای جدید هیئت مدیره، مهندس سید محمد حسن موسوی و مهندس سعید مقدسی صحبت کردند و همینطور ترکیب ایجاد شده در هیئت مدیره را عاملی برای حرکت جدی تر PMPiran به سوی پروژه های مشاوره مدیریت پروژه دانستند. مهندس معین همچنین تاکید داشتند PMPiran در حوزه آموزش با تغییراتی کوچک در دوره های آمادگی آزمون مدارک حرفه ای PMI پرقدرت تر ادامه خواهد داد.

ایشان در ادامه از مهندس محمد نفریه، مدیر حرفه ای پروژه (PMP) دعوت کردند تا برای اولین ارائه این گردهمایی بر روی سن بیایند.

مهندس محمدی نفریه

مهندس محمد نفریه، در ارائه خود به موضوع “بازی های تیم سازی” پرداختند و درباره تاثیر این بازی های در فرآیند تیم سازی بر طبق نظریه “نردبان تاکمن” بازی های مختلفی را معرفی و آموزش دادند. مهندس نفریه همچنین درباره تجربیات موفق خود در اجرای بازی های تیمی از تعداد کم تا تعداد زیاد با امکانات مختلف صحبت کردند.

مهندس موسوی

سخنران دوم مهندس محمد حسن موسوی بودند که با عنوان ” مدیریت هیئتی، خوب یا بد؟” ارائه ای جذاب داشتند. مهندس موسوی با بیان دو گونه از مدیریت ساختارمند و مدیریت هیئتی به مزایا و معایب اینگونه از مدیریت پرداختند. ایشان با بررسی مدیریتی که در هیئت های عزاداری به طور معمول حاکم است به توصیف اینگونه مدیریت پرداختند.

پیشنهاد مطالعه:
گزارش هفتاد و سومین همایش باشگاه مدیران پروژه

در پایان ارائه مهندس موسوی، مهندس سعید مقدسی به روی سن رفتند و به مناسبت تولد مهندس سید محمد حسن موسوی و آقای بابایی از این دو عضو PMPiran تقدیر کردند.

سخنرانی سوم را دکتر فریبرز داورپناه با موضوع ” توسعه پایدار” ارائه دادند.

davarpanah

دکتر داورپناه که گواهی (GPM (Green Project Manager را به تازگی و به عنوان اولین ایرانی دریافت نموده اند به توضیح شاخص های اصلی یک اقتصاد پایدار و سبز و همچنین معرفی استانداردهای این حوزه پرداختند. ایشان همچنین در صحبت های خود به افق 2030 یوتسکو پرداختند و 17 اصلی که در این سند آماده است پرداختند.

مهندس فرجی

برای ارائه چهارم مهندس معین از مهندس فرجی بر روی سن دعوت کردند تا درباره “ارتباطات در پروژه” صحبت کنند. مهندس فرجی که در حوزه پروژه های عمرانی تجربیات زیادی داشته اند، به اهمیت ارتباطات در پروژه پرداختند. ایشان همچنین درباره هنر گوش دادن و همدلی صحبت کردند.

به عنوان حسن ختام و جمع بندی مهندس بنیادی به بیان چند تجربه و خاطره پرداختند.

 

 

 

 

 

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments