گزارش تصویری شصت و هفتمین گردهمایی مدیران پروژه

گزارش تصویری شصت و هفتمین گردهمایی مدیران پروژه

شصت و هفتمین گردهمایی مدیران پروژه، در سال‌روز تاسیس PMPiran و با ارائه مهندس رضا ایکانی، در تاریخ 15 بهمن برگزار شد.

16 بهمن 1396
1 دیدگاه

 

شصت و هفتمین گردهمایی مدیران پروژه، در سال‌روز تاسیس PMPiran و با ارائه مهندس رضا ایکانی، در تاریخ 15 بهمن برگزار شد.

گردهمایی مدیران پروژه، برای شصت و هفتمین بار از زمستان 1389، این‌بار در پارک فناوری اطلاعات دانشگاه تهران و با حضور مدیران پروژه، کارشناسان و دیگر علاقه‌مندان برگزار شد.

در این گردهمایی، آقای مهندس رضا ایکانی به گذری کوتاه از شرایط عمومی پیمان فیدیک پرداختند. رضا ایکانی عضو بررسی‌کنندگان شرایط عمومی پیمان فیدیک، ویرایش 2017 و عضو متخصص قراردهای بانک توسعه اسلامی با سال‌ها تجربه در امور قرار دادی در این ارائه به اهم موضوعات پیمان فیدیک در ایران اشاره کردند.

 

مهندس ایکانی در ادامه با بیان شوخ طبعانه خود به بیان موضوعاتی از جمله موارد زیر پرداختند:

  • شرایط عمومی پیمان فیدیک
  • تفاوت فیدیک با شرایط عمومی پیمان ایران
  • الزامات فیدیک
  • تغییرات شرایط عمومی پیمان فیدیک در طول سال‌ها
  • تفاوت کتاب‌های فیدیک

بعد از تمام شدن بخش اول صحبت‌های ایشان، خانم مرجان فضلی به مناسبت سال‌روز تاسیس PMPiran از مهندس سید محمد حسن موسوی عضو هیئت مدیره PMPiran برای سخنرانی دعوت کردند. مهندس محمد حسن موسوی با خواندن شعری جالب درباره «پختن سمنو» از نسیم شمال، و تشابه به آن حوزه‌های مختلف مدیریت پروژه به سخنرانی پرداختند. ایشان در ادامه از مدیرعامل شرکت، مهندس مهدی معین و مهندس مقدسی رئیس هیئت مدیره شرکت و همچنین دکتر پرچمی بر روی سن دعوت کردند. در ادامه نیز مهندس رضا ایکانی با تبریک این روز کیک را بریدند.

 

بعد از زمان استراحت، مهندس رضا ایکانی به بیان چالش های روز مدیریت پروژه در ایران پرداختند. آخرین بخش برنامه نیز پرسش و پاسخ با مهندس ایکانی بود که پس از آن خانم فضلی ضمن تشکر از حضور شرکت‌کنندگان پایان این گردهمایی را اعلام کردند.

 


یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *