آقای میلاد محمودی
میلاد محمودی

سلام
من میلادم، کارشناس مشاوره و فروش شرکت PMPiran

ارتباط برقرار کردن با آدمای جدید همیشه برام جذاب بوده و از کودکی این چالش رو دوست داشتم. از همون موقع چالش‌های فروش رو هم تجربه کردم و یکی از سرگرمی هام تو اون دوران، فروش و معامله کردن بود. همون موقع وقتی میدیدم چیزی که دارم ارائه میدم میتونه برای بعضی ها جذاب و مفید باشه و حاضرن براش هزینه پرداخت کنن و از طرفی رضایت دارن، حس خوبی بهم میداد، مخصوصا وقتی ‌می‌فهمیدم به بقیه هم منو معرفی میکنن.

کرایه فوتبال دستی به بچه‌های پارک روبروی خونمون تا فروش جعبه‌های شانسی دست‌ساز خودم و یکسری کارهای مشابه دیگه که فکر می‌کردم می‌تونم درآمد داشته باشم ازش از اولین کارهاییه که تو زمینه فروش انجام دادم. راستش خیلی هم زود وارد محیط کار شدم. از 15 سالگی هروقت زمان آزادی داشتم دنبال کار می‌گشتم و مشغول کار می‌شدم.

بعد از اینکه دیپلم برنامه نویسی رو گرفتم، ترجیح دادم به جای ادامه تحصیل و دانشگاه، برم سربازی و زودتر وارد بازارکار بشم. بلافاصله با تموم شدن سربازیم بطور جدی وارد بازار کار شدم. کار رسمی فروش رو شروع کردم و حدود ده سال تو بازار محصولات صنعتی و کشاورزی فعالیت داشتم.

محیط زنده‌ی بازار برام جذاب بود و کار توی چنین محیطی خیلی لذت بخش بود. هرچند بنظرم شیوه‌ی سنتی مدیریت و رهبری کسب‌وکارهای بازار، از نظر ساختار کاری خیلی میتونه بهتر هم باشه. به‌خاطر علاقه‌ای که به حوزه کسب‌وکار و تکنولوژی دارم، همیشه تلاش می‌کنم که فرآیند‌های کاری رو بهبود بدم و تا جایی که شرایط اجازه می‌داد سعی ‌کردم توی این مدت فرآیندهای کاری‌م رو به روز کنم و  در کنارش کارآیی رو بالاتر ببرم و عملکرد تیم رو بهتر کنم.

توی این چند سال پروژه‌هایی مثل:

  • بهبود فرآیند مدیریت انبارداری، سازماندهی و جانمایی محصولات در انبار
  • بهبود برنامه و فرآیند ارسال محصولات
  • طراحی روند پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  • تغییر و بهبود ساختار فروش B2C و  B2B ، ایجاد طرح و برنامه های تیم فروش و طراحی کمپین های فروش
  • تحقیقات بازار و نیازسنجی بازار برای واردات و تولید محصولات

از جمله پروژه‌هایی بوده که با انجامش تونستم به توسعه و رشد کسب‌وکار کمک کنم تا سهم بیشتری از فروش بازار رو داشته باشیم.

 

در طول این چند سال فعالیت کاریم در بازار علاوه‌بر تجربه‌های خوبی که تونستم کسب کنم، دانشگاه رو شروع کردم  و تونستم مدرک کارشناسی IT رو هم بگیرم.

علاقه‌م به کسب‌وکار، مدیریت و تکنولوژی سبب آشنایی و شروع کارم با شرکت PMPiran شد. دقیق‌تر بخوام بگم شهریور 1401 با اوج گیری دوباره کرونا.

بخاطر شرایط‌های مختلفی که کرونا ایجاد کرده بود، بیشتر کسب‌وکارها با چالش روبه‌رو شدن و فکر می‌کنم کار تیمی و همدلی، بهترین راه‌حل چالش‌های کسب‌وکار ما بود. من با وارد شدن تو این تیم کار تیمی رو به معنای واقعی تجربه کردم و فهمیدم که با کار تیمی هر مشکلی رو میشه حل کرد. کار کردن با همکارهای مسئولیت‌پذیر و خلاق که هر کدوم تو کار خودشون بهترینن و هر روز برای ارتقای کیفیت کارشون تلاش میکنن، واقعا برام ارزشمنده.

توی این مدت تجربه کاری در PMPiran علاوه بر یادگیری و کار مشاوره و فروش، تونستم به انجام فعالیت های OKR، برای بهبود و توسعه CRM، برگزاری ایونت ها و طراحی فرم ارزیابی اثربخشی آموزش برای دوره‌های سازمانی هم کمک کنم.

اینجا به این باور رسیدم که با یه تیم خوب هر کاری رو می‌تونیم انجام بدیم، اینجا خیلی اهل شعار دادن نیستن و اگر مسئولیت کاری رو به عهده بگیرن به بهترین شکل اون کار رو انجام میدن و این موضوع از فرهنگ سازمانی میاد.

در آخر می‌تونم بگم، مشاوره و راهنمایی مناسب دانش پذیران مهم‌ترین اولویتمه و برام خیلی مهمه که بتونم نیازهای سازمان‌ها و یا افرادی که باهامون ارتباط می‌گیرن رو خوب شناسایی کنم تا بتونم بهترین خدمات رو بهشون ارائه بدم و در راستای نیازی که دارن بتونم کمکشون کنم.