امین میقانی
امین میقانی
PMP

امین میقانی هستم ورودی سال ۸۳ مهندسی صنایع، این رو گفتم چون یه جورایی اینطوری شد که وارد کانال مدیریت پروژه شدم. تو همکلاسیام اولین نفر بودم که کار با MS project رو یاد گرفتم انگار دست بندی کردن کارها و نگاه سلسله مراتبی (WBS) در سرشتم جوانه زد کمی بعدتر اولین بار تو دانشگاه تو یه دوره  PMBOK V3 حرفه‌ای تر به مدیریت پروژه نگاه کردم. با نزدیک شدن به ترمهای آخر به بازار کار نزدیکتر شدم و اولین تجربیام رو تو صنعت خودرو و تولید بدست آوردم و جلوتر وارد شرکتهای IT و مخابراتی شدم. با توجه به علاقمندیم به مدیریت پروژه نسخه‌های مختلف PMBOK رو مطالعه کردم و در کنارش دانش مناسبی رو نسبت به رویکردهای چابک و خاصه متد اسکرام بدست اوردم. الان دیگه نزدیک به ۱۵ سال تجربه کار تو حوزه مدیریت پروژه دارم و ۵ سال هست که مدیر دفتر مدیریت پروژه تو یکی از اپراتورها هستم و پروژه‌های زیادی رو با روشهای هیبریدی، آبشاری و اجایل در صنایع مختلف برنامه‌ریزی و اجرا کردم.

تو سالهایی که کار کردم همیشه سعی کردم تا جاییکه میتونم از همکارانم یاد بگیرم و اگر چیزی هم برای آموزش در توانم بود بهشون منتقل کردم و خداروشکر الان عضوی از یک تیم همگرا و پرتلاش هستم و سعی میکنم نقش منتور تو کارهایی که بیشتر بهشون تسلط دارم رو برای هم تیم‌هام داشته باشم.

راستی یه چیز دیگه هم از همون سال ۸۳ تو زندگیم پر رنگ شد و اون سفر و طبیعت گردی بود و همیشه سعی کردم در کنار کار ازش غافل نشم.

 

سوابق تحصیلی من:

  • کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه آزاد تهران شمال
  • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه ارشاد دماوند
  • مدرک PMP (Project Management Professional)

 

لیست دوره های آموزشی برگزار شده:

  • دوره  مدیریت پروژه و آمادگی آزمون PMP

 

سازمانی که با آن برای آموزش همکاری داشتم:

  • مبین نت