الهه اسمعیلی
الهه اسمعیلی

الهه اسمعیلی هستم، متولد 22 آبان ۱۳78 و دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی شهرسازی. با ورود به رشته شهرسازی متوجه ویژگی با ارزشی شدم که به من اضافه شد؛ تبدیل شدن به یک فرد مالتی تسک!

به واسطه تعدادی از واحدهای رشته‌ی تحصیلی‌ام، به مبحث مدلسازی اطلاعات ساخت (BIM) علاقه مند شدم. در زمینه مدلسازی اطلاعات ساخت، در پروژه‌های متنوعی به صورت فریلنسر حضور داشتم و همچنان این روند ادامه دارد.

همچنین در زمینه آموزش زبان انگلیسی و ایتالیایی بصورت خصوصی به تدریس مشغول بودم. آن چه در طی این سال ها نسبت به آن اطمینانی نداشتم، فعالیت در فضای کاری بصورت حضوری و تمام وقت بود. تا در نهایت محافظه کاری خود را کنار گذاشتم و به واسطه دوستانم به شرکت PMPiran معرفی شدم و خیلی زود به این نتیجه رسیدم که موفقیت و رشد بیشتر من بدون شک در چنین فضای همدلی اتفاق می افتد. PMPiran فرصت‌هایی برای رشد حرفه‌ای فراهم کرده و تعادل را بین کار و زندگی سالم تیم خود ایجاد می‌کند. همچنین ارتباطات شفاف در محیط شرکت باعث تقویت فرهنگ محیط کاری سالم شده است. این اتفاق باعث شده است که شخص من بعنوان عضوی از تیم PMPiran، درگیر و همسو با اهداف آن باشم.

در PMPiran سمت شغلی من به کارشناس مارکتینگ تغییر یافت. مارکتینگ یک حوزه وسیع و متنوع است، بنابراین کاری که یک کارشناس مارکتینگ انجام می دهد می تواند بسته به تخصص، صنعت و اندازه شرکت به طور قابل توجهی متفاوت باشد. با این حال، برخی از مسئولیت ها و مهارت های کلیدی در همه جا ثابت هستند.

به عنوان کارشناس مارکتینگ در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه و تحلیل کسب و کار، مسئولیت های من و تیم مارکتینگ، شامل درک مخاطبان هدف، ایجاد و اجرای برنامه های بازاریابی که با اهداف تجاری همسو باشند، تولید، توسعه و مدیریت انواع مختلف محتوا، برنامه ریزی، راه اندازی، توسعه و بهینه‌سازی کمپین‌ها، تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین، همکاری با تیم فروش، و به روز ماندن از طریق شبکه‌سازی و توسعه شخصی مداوم است. نقش من شامل ترکیبی پویا از خلاقیت، تجزیه و تحلیل داده‌ها، و همکاری استراتژیک برای ترویج موثر دوره‌های آموزشی و خدمات مشاوره‌ای PMPiran می‌باشد.

با وجود اینکه فعالیت حرفه‌ای و کنونی من مرتبط با رشته تحصیلی ام و مباحث مدلسازی نمی‌باشد، اما همیشه معتقد بودم که من از هیچ فرصتی برای تجربه‌های جدید دست نمی‌کشم.

در نهایت اهداف آینده من در کنار فعالیت‌های جذاب مارکتینگ، با حوزه مدیریت پروژه و همچنین مثل همیشه مدلسازی اطلاعات ساخت سروکار خواهد داشت.