حنانه مرعشی
حنانه مرعشی

حنانه مرعشی هستم متخصص سرمایه‌گذاری خصوصی (Private Equity) و توسعه کسب‌وکار. تحصیلات آکادمیک من کارشناسی‌ارشد مدیریت کسب‌وکار و کارشناسی و کارشناسی‌ارشد شهرسازی و برنامه‌ریزی توسعه‌ منطقه‌ای بوده است.

در ابتدای زندگی حرفه‌ای‌ علاقمند به حوزه توسعه اقتصادی، اجتماعی و شهری بودم و ۸ سال تجربه فعالیت در نهادهای بین‌المللی، بخش عمومی و مهندسان مشاور را با سطوح مختلفی از نقش‌آفرینی در طرح‌های توسعه ملی و منطقه‌ای دارم. با تحولی در مسیر حرفه‌ای‌ام قدم به عرصه سرمایه‌گذاری و خلق ارزش از طریق ورود به شرکت‌ها و طراحی و پیاده‌سازی برنامه‌های تحول کسب‌وکار (turnaround) گذاشتم.

تخصص من در حوزه سرمایه‌گذاری تحلیل صنعت و بازار و شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ساختاردهی به معاملات و پیشبرد ۱۰۰ درصدی فرایند سرمایه‌گذاری‌های خصوصی (Private Equity) و جسورانه (Venture Capital) از شناسایی گزینه‌های سرمایه‌گذاری تا مذاکره و عقد قرارداد سرمایه‌گذاری است. علاوه بر این در طراحی زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری از جمله‌ صندوق‌‌های سرمایه‌گذاری خصوصی و جسورانه و انواع نهادهای مالی و بازوهای سرمایه‌گذاری برای شرکت‌ها و هولدینگ‌های چندرشته‌ای تجربه عملی داشته و علاقه‌مند هستم.

اصلی‌ترین علاقه‌مندی و تمرکزم در حوزه کسب‌وکار تدوین و پیاده‌سازی استراتژی و برنامه‌های رشد و توسعه کسب‌وکار، تحول سازمانی، تآمین‌مالی، حکمرانی شرکتی و مدیریت و راهبری فرایند تحول سازمانی است.

یادگیری همراه جدایی‌ناپذیر زندگی حرفه‌ای من بوده و لازم و ملزوم دنیای امروز کسب‌وکار است. آموزش و تدریس نیز بخشی از فرایند یادگیری است.

اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت حرفه‌ای و تجربیات من را می‌توانید در لینکدین جستجو نمایید.