آقای حامد حسینی نژاد
حامد حسینی نژاد

من سید حامد حسینی‌نژاد هستم؛ متولد ۱۳۶۵ و مدیر واحد توسعه سرمایه‌های انسانی شرکت داتین. من فارغ‌التحصیل ارشد مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه تهران هستم و بعد از چند سال کار در حوزه تولید نرم‌افزار،‌ علاقه و دغدغه‌های شخصی من را به سمت دنیای پر از جذابیت و پیچیدگی منابع انسانی کشاند. تعامل کردن با انسان‌ها و تلاش برای شناختن و کمک به رشد و توسعه آن‌ها، جزئی از جذاب‌ترین بخش‌های زندگی کاری من است. در کنار کار در این حوزه، آموختن و تدریس همیشه بخش جدا نشدنی زندگی من بوده است. تدریس درس تحلیل و طراحی سیستم در دانشگاه تهران، برگزاری کارگاه‌های اسکرام، هوش هیجانی،‌ مدیریت عملکرد و مسیر شغلی بخشی از تجربیات من در تدریس است.

در کنار این، من به شرکت‌ها و کسب و کارهایی که در حوزه مدیریت منابع انسانی با چالش‌هایی مواجه هستند کمک می‌کنم تا بتوانند نگاه بهتری به موضوعات این حوزه داشته باشند و راه‌حل‌های مناسب محیط کاری خود را پیدا کنند. مشاوره فردی به مدیران سازمان‌ها در کنار مشاوره سازمانی، به مدیران کمک می‌کند تا آینده بهتری برای خود و مجموعه تحت مدیریتشان ترسیم کنند.

من در سال ۲۰۱۷ با گذراندن آموزش‌های داخلی در موسسه PMPiran موفق به اخذ مدرک بین‌المللی PMP شدم و از آن زمان فعالیت خود را در کنار این مجموعه در قالب‌های تدریس و مشاوره ادامه می‌دهم.

اگر به دنبال استفاده از خدمات آموزش و یا مشاوره حوزه منابع انسانی هستید، با من از طریق لینکدین در ارتباط باشید.