مهرداد مهدویان
مهرداد مهدویان
PMP, PBA, PSMI

من مهرداد مهدویان؛ با تجربه‌ی حدود پانزده سال در حوزه‌های مدیریت پروژه، هوش تجاری و توسعه‌ی کسب و کار در صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات هستم. با تلاش، انگیزه‌ی شخصی، در طی تعامل با مشتریان، همکاران و مدیریت ارشد، مهارت‌های قوی در زمینه‌های رهبری، سازماندهی، مدیریت پروژه و ارتباطات پیشرفته پیدا کرده‌ام. من دارای مدرک کارشناسی برق، کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و دکتری در رشته مدیریت کسب و کار از سازمان مدیریت صنعتی و همچنین گواهینامه‌های بین‌المللی از جمله PMP و PBA از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) و PSM I از مجموعه Scrum.org هستم.

در حال حاضر به عنوان مدیر چندین پروژه‌ در شرکت‌های بزرگ و معتبر مخابراتی در ایران فعالیت دارم و به عنوان مجری و مشاور در حوزه پروژه و کسب و کار در صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی همکاری می‌کنم.

همچنین، در طول دوره‌ی فعالیت حرفه‌ای خود، به عنوان مربی مدیریت پروژه و تجزیه و تحلیل کسب و کار در شرکت PMPiran ایفای نقش کرده‌ام. PMPiran یکی از شرکت‌های برتر در زمینه آموزش، مشاوره، و توسعه دوره‌های آموزشی مدیریت پروژه است و من وظیفه انتقال دانش در زمینه‌ی مدیریت پروژه و تجزیه و تحلیل کسب و کار را به عمل آورده و تیم‌های بزرگ مدیریت پروژه و تجزیه و تحلیل کسب و کار را رهبری کرده‌ام. از جمله علاقه‌مندی‌های من در دوران فعالیت کاری؛ تدریس، مشاوره و انتقال دانش در حوزه‌های تخصصی خود است که با برگزاری جلسات مشاوره سازمانی و دوره‌های آموزشی مدیریتی از طریق شرکت PMPiran به این نیاز خود پاسخ داده‌ام.

امیدوارم که این اطلاعات مفید باشد. اگر سوالی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتری درباره من دارید، می‌توانید از طریق شبکه اجتماعی لینکدین با من در ارتباط باشید.