خانم مریم یاوری مقدم
مریم یاوری مقدم

من مریم یاوری مقدم، با تحصیلات حسابداری و بیش از بیست سال تجربه کاری در این زمنیه

من مریم یاوری مقدم، با بیش از بیست سال تجربه در زمینه‌های حسابداری، مالیات و بیمه، از سال 1396 به عنوان مشاور و مدیر واحد مالی، همکاری خود را با شرکت PMPiran آغاز کرده‌ام.

تجربه کار و مدیریت

طی این دوره زمانی، توانسته‌ام تجربه کاری و مدیریتی در شرکت‌های مختلف داشته باشم و به عنوان کارشناس،، مشاور و مدیر مالی، در حوزه‌های تولیدی، صنعتی، آموزشی و... فعالیت داشته‌ام.

تجربه‌ی کار در شرکت‌های مختلف، علاوه‌بر توسعه دانش و مهارت‌های خود در زمینه‌های حسابداری، مالیات و بیمه، به ارتقای دانش سرپرستی و مدیریتی من نیز کمک کرده است و همواره تلاش کرده‌ام با انتقال دانش و تجربه کاری خود در این زمینه، سبب بهبود و ارتقای دانش همکارانم در حوزه حسابداری و مدیریت مالی بشوم.

تخصص

تخصص من در حوزه حسابداری، مالیات، و بیمه است و به نرم‌افزارهای محبوب و متداول حسابداری مسلط هستم. هم‌چنین، با به روزرسانی اطلاعاتم و تسلط به آخرین قوانین مالی و مالیاتی، به همکاران خود را در مسائل مالی کمک می‌کنم و راهکارهای بهینه برای بهبود عملکرد مالی ارائه می‌دهم.

دانش و مهارت‌ها

  • مهارت‌های فنی: آشنایی با نرم‌افزارهای محبوب حسابداری، تسلط به قوانین مالی و مالیاتی و بیمه
  • مهارت‌های تحلیلی: توانایی تحلیل داده‌های مالی و ارائه راهکارهای بهبود عملکرد مالی
  • مهارت‌های ارتباطی: توانایی برقراری ارتباط موثر با مشتریان و ذینفعان

انگیزه و اشتیاق

از کمک به دیگران لذت می‌برم و معتقدم که دانش مالی یک ابزار بسیار حیاتی برای مدیریت اثربخش و اساسی در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک است. با افتخار و انگیزه با همکاران خود برای بهبود عملکرد مالی شرکت‌ها، تعامل می‌کنم و با انگیزه بالا به دنبال حل چالش‌های مالی و بهبود عملکرد شرکت‌ها می‌باشم.

با وجود مسئولیت سنگین امور مالی همیشه سعی می‌کنم بین کار و زندگی خود تعادل را حفظ کنم و از تفریحات غافل نشوم. مطالعه، تماشای فیلم و سریال و سفر کردن به مناطق مختلف جهان از بهترین تفریحات من حساب می‌شود چرا که آشنایی و معاشرت، سبب یادگیری و روبه‌رو شدن با مفاهیم و چالش‌های جدید در زندگی را برایم همراه دارد.