صادق علیخان
صادق علیخان
PSMI, PMP

سلام. صادق علیخان هستم متولد اسفند سال 1375 و خیلی خوشحالم اطلاعاتی از خودم را از طریق این صفحه با شما به اشتراک می ذارم.

من کارشناس پشتیبانی آکادمی PMPiran هستم و دوره های آموزشی این مجموعه را برگزار می کنم.

علاقه من به حوزه‌های مدیریت پروژه، تحلیل کسب و کار و کار با تیم‌های چابک هست.

من مدرک کارشناسی مهندسی صنایع دارم و سال سوم دانشگاه از طریق یک سرفصل سه واحدی با مدیریت پروژه آشنا شدم. آشنایی من با این حوزه در همین حد باقی ماند و پروژه پایانی کارشناسی‌ام هم ربطی به این حوزه نداشت و به بررسی سیستم نگهداری و تعمیرات دانشگاه قم پرداختم.

اما بعد از فارغ التحصیل شدن در شهریور سال 98 و اتمام خدمت سربازی در تیر سال 1400 ، با تحقیق و مطالعه بازار در این حوزه به آموزش پرداختم و خودم را تقویت کردم. مجموعه PMPiran دی ماه سال 1400 به من اعتماد کرد و من در جایگاه کارشناس پشتیبان آکادمی این مجموعه به صورت کارآموز فعالیت خود را آغاز و سپس به صورت رسمی در این شرکت استخدام شدم.

در طی این مدت با کمک مجموعه موفق به دریافت مدرک PSMI در بهمن ماه سال 1401، مدرک IPMA-Level D در اردیبهشت سال 1402، مدرک PMP در آبان سال 1402 شدم و به عنوان منتور آمادگی آزمون PSMI هم از مرداد سال 1402 به راهنمایی دانش پذیران در این حوزه پرداختم.

در دوره آمادگی آزمون PMP آموختم که مهارت ارتباط با با ذی نفعان در پروژه ، مهم‌ترین مهارت نرمی هست که مدیران پروژه باید دارا باشند. در این جایگاه شغلی یاد گرفتم با افراد جدید ارتباط بگیرم و نیازهای آن ها را بشنوم و به حل دغدغه آن‌ها بپردازم. تا کنون افزایش چشمگیری در میزان رضایت دانش پذیران داشتیم که این نشان از بهبود اینجانب در این حوزه دارد.

کار به عنوان پشتیبان به من یاد داد باید در محیط هایی که عدم قطعیت زیاد هست ، فکر شده و به بهترین شکل عمل کنم. در این مدت با تعداد زیادی از دانش پذیران با فرهنگ ها و فکرهای مختلف مواجه بوده ام و سعی کردم با توجه به امکانات و توقع مشتری به بهترین شکل عمل کنم. امیدوارم رضایت شما عزیزان تا این ئلحظه جلب شده باشد و اگر تا الآن در دوره های آموزشی مجموعه شرکت نکردید ، افتخار همراهی بدهید و با هم آشنا شویم.