آقای سینا شریعتمداری
سینا شریعتمداری
PMP, PRINCE2

سلام، من سینا شریعتمداری متخصص مدیریت پروژه هستم.

من در تمام مراحل حرفه ای خودم مدارک بسیاری در زمینه مدیریت پروژه کسب کرده‌ام. اولین مدرکم، مدرک PMP است که توسط PMI (Project Management Institute) صادر شده است. این مدرک نشان می‌دهد که من آمادگی و تسلط لازم بر مهارت‌های مدیریت پروژه را دارم و قادر به مدیریت و کنترل هر نوع پروژه‌ای هستم.

همچنین، من مدرک PRINCE2 را نیز دریافت کرده‌ام. این مدرک نشان می‌دهد که من با استفاده از یک فرآیند مدیریتی استاندارد قادر به مدیریت پروژه‌های بزرگ و پیچیده هستم.

علاوه ‌بر اینها، به عنوان یک منتور در زمینه مدیریت پروژه، با صبر و علاقه به انتقال دانش خود به دیگران و کمک به درک بهتر مهارت‌های مدیریت پروژه را دوست دارم. هدفم تقویت قابلیت‌های مدیریتی افراد دیگر و افزایش سطح دانش آن‌ها در این زمینه است.

همچنین، من از انجام کارهای مرتبط با کنترل پروژه لذت می‌برم. توانایی برقراری کنترل و نظارت دقیق بر پروژه‌ها به من امکان می‌دهد تا به طور موثر از منابع استفاده کنم و همچنین از رخداد هر گونه مشکل یا موقعیت نامطلوب در پروژه به درستی مدیریت کنم.

زمینه فعلی فعالیتم در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه در پروژه های بزرگ فولادی کشور می باشد. بالغ بر 6 سال هست که در 3 تا از پروژه های احیا مستقیم آهن اسفنجی و فولاد سازی در منطقه های کرمان، سیرجان و یزد درگیر بودم.