شیما سلیمی
شیما سلیمی
PMP

شیما سلیمی هستم، متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۶ و دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران، عاشق سفر و هیجان، و یادگیری چیزهای جدید. هم‌صحبتی با افراد و مشاوره دادن به ایشان به من حس خیلی خوبی می‌دهد.

بخاطر علاقه خیلی زیاد به صنایع، در حین تحصیل پروژه های مختلفی را در شرکت های صنعتی مختلف انجام دادم. بعد از فارغ التحصیلی، کار خود را در شرکت صنایع دریایی فناوران سیراف به عنوان کارشناس کنترل کیفیت و کارشناس تضمین کیفیت آغاز کردم. بعد از گذشت ۳ ماه به سمت مدیر کنترل کیفیت ارتقا یافتم و توانستم روش های ساختار یافته ای را برای کنترل کیفیت سازمان برنامه ریزی نمایم.

در سال ۱۳۹۹ همکاری با شرکت PMPiran را با سمت کارشناس مشاوره و فروش آغاز کردم. به دلیل وجود فضای آموزشی و تشویق سازمان به ارتقا دانش کارکنان، بعد از گذشت چند ماه تصمیم به دریافت مدرک PMP گرفتم و در اکتبر ۲۰۲۱ موفق به کسب این مدرک شدم.با ارتقا تیم فروش، در سال ۱۴۰۱ به سمت مدیریت واحد مشاوره و فروش آکادمی PMPiran منصوب شدم.
رسالت ما در این مسیر، راهنمایی درست افراد برای دستیابی به دانش و مهارتی است که مورد نیاز آنها و متناسب با شرایط آنهاست. من و همکارنم در این بخش، تمام تلاش خود را کرده ایم که با مشاوره صحیح و انتقال تجربیات مان بتوانیم قدمی هرچند ناچیز در راستای پیشرفت علمی و عملی  افراد داشته باشیم.

 

سوابق آکادمیک

لیسانس صنایع-تولید صنعتی از دانشگاه علم صنعت ایران

مدرک آیلتس آکادمیک با نمره ۶.۵

مدرک PMP(Project Management Professional)