زهیر مومنی
زهیر مومنی
PMP, PBA, ACP, PSMI

کارشناس ارشد مهندسی صنایع | متخصص مدیریت پروژه و کسب و کار  | PMP & PBA Certified & ACP

تحصیلات آکادمیک

  • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد
  • گواهینامه PMP از موسسه‌ی PMI آمریکا
  • گواهینامه PBA از موسسه‌ی PMI آمریکا
  • گواهینامه ACP از موسسه‌ی PMI آمریکا
  • گواهینامه PSM از موسسه Scrum

 

من زهیر مومنی متخصص مدیریت پروژه‌ی چابک با بیش از ۸ سال تجربه هستم. توانایی در برقراری و ایجاد روابط پایدار وهمچنین مدیریت پروژه‌ها از طراحی تا پایان رو دارم. همچنین دارای مدارک سه گانه PMI نیز هستم  به طراحی استراتژی‌های آموزشی علاقه دارم و می‌تونم افراد رو به بهترین شکل تشویق و ترغیب کنم تا به اهداف تیمی و شخصی اشون برسند . نقاط قوت‌ مثبت من شناسایی فرصت‌های بهبود و ارائه روش رهبری برای توسعه است.

تخصص من مدیریت پروژه‌های چابک بر اساس راهنمای Scrum  و سایر ساختار های چابک است. همچنین، تجربه پیاده سازی ساختار نکسوس به عنوان یک ساختار Scaled Agile  را نیز دارم. توانایی تحلیل نقاط قوت و ضعف کسب و کار بر اساس داده و ارائه راهکارهای قابل پیاده سازی برای بهبود بهره وری نیز بخشی از تخصص من است.

یکی از مهمترین لذت‌ها و علاقه‌مندی های من انتقال دانش و تجربیاتم در زمینه مدیریت پروژه و کسب و کار در دوره‌های تدریس است. همچنین، با برگزاری دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون PMP  و PBA  و ACP در شرکت‌ها، به تقویت مهارت‌های مدیریت پروژه‌ی کارآمد در جامعه کسب‌وکاری کمک می‌کنم.

از سوابق کاری‌ام همکاری اجرای پروژه نئو بانک سامان(بلوبانک) اشاره کرد. همکاری کامل در پروژه از ابتدا و MVP تا بلوغ کامل ایجاد تفکر چابک و پیاده سازی اصول قرارداد های چابک و در ادامه پیاده سازی اصول چابکی در سطح سازمانی از جکله تجربیات موفق من بوده است.

در حال حاضر هم من به عنوان مدرس شرکت محترم PMPiran  مشغول به فعالیت و توسعه‌ی مهارت های آموزشی در سطح سازمان ها هستم.

اگر به ارتقای مهارت‌های مدیریت پروژه و کسب و کار خود علاقه دارید یا نیاز به مشاوره‌ی حرفه‌ای دارید، من آماده هستم تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنم.


سازمان‌هایی که استاد در آن‌ها دوره برگزار کرده است

راه آهن
سامانتل
بانک سامان
بانک تجارت
بلوبانک