3 دلیل برای شرکت در سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه

پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه پنج‌شنبه یازدهم آبان‌ماه با حضور جمعی از متخصصین و نخبگان پروژه در دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

PMPiran
6 آبان 1396 دقیقه 0 دیدگاه
پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه پنج‌شنبه یازدهم آبان‌ماه با حضور جمعی از متخصصین و نخبگان پروژه در دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. ما فکر می‌کنیم که هر مدیر پروژه و هر فرد علاقه‌مند به یادگیری و حرفه‌ای شدن در این حوزه باید در این برنامه حضور داشته باشد. با ادامه‌ی این مطلب هم‌راه باشید تا بدانید چرا نباید فرصت شرکت در پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه را از دست داد.
 1. دیدن حرفه‌ای‌ها و شنیدن اخبار و دست آوردهای دانش مدیریت پروژه
  در سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه تعداد زیادی از حرفه‌ای‌ترین مدیران پروژه با سوابق درخشان و طولانی حضور خواهند داشت و سخنرانی خواهند کرد. آشنایی با این افراد و شنیدن داستان آن‌ها می‌تواند الهام‌بخش شما در مسیر شغلی‌تان باشد. علاوه بر این، دانش گسترده و به‌روز این افراد شما را با آخرین دانستنی‌های مدیریت پروژه آشنا خواهد کرد. هر مدیر حرفه‌ای پروژه ارزش درس‌آموخته‌ها را می‌داند. با حضور در سمپوزیوم، شما به دنیایی از درس‌آموخته‌ها متصل خواهید شد.
 2. شبکه‌سازی
  مهم نیست در کجای مسیر شغلی‌تان هستید. در هر صورت با شرکت در این رویداد خواهید توانست با کسانی که در شرایط یکسان قرار دارند و البته با حرفه‌ای‌ترها از نزدیک آشنا شوید و آن‌ها را به شبکه‌ی ارتباطی‌تان اضافه کنید. مطمئن باشید که چند ساعت حضور و تلاش برای شبکه‌سازی در برنامه‌ای مثل سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه، می‌تواند تاثیری بسیار فراتر از آن‌چه که انتظار دارید روی زندگی حرفه‌ای شما داشته باشد. افرادی که با آن‌ها آشنا خواهید شد می‌توانند به راحتی راه موفقیت در کارتان را به شما نشان دهند یا حتی در به دست آوردن شغل بعدی‌تان موثر باشند.
  فرصت آشنایی با این تعداد از مدیران حرفه‌ای به این سادگی‌ها تکرار نخواهد شد. آن را از دست ندهید.
 3. بیرون زدن
  حتی اگر احساس می‌کنید که این رویداد چیز تازه‌ای برای شما نخواهد داشت (مطمئن باشید که اشتباه بودن این احساس با حضور در رویداد به شما ثابت خواهد شد) بیرون زدن در یک صبح آخر هفته‌ی پاییزی و حضور در یک جمع حرفه‌ای از هم‌کاران می‌تواند دقیقا چیزی باشد که به آن احتیاج دارید. گاهی اوقات عوض شدن فضا و دیدن و شنیدن چیزهای جدید به تغییر فضای ذهنی و در نهایت به ایده‌هایی می‌انجامد که مدت‌هاست منتظرشان بوده‌اید.
  منتظر دیدار شما در پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه هستیم.

  اطلاعات بیشتر و ثبت نام در : ipmday.ir 


PMPiran

PMP

مجموعه PMPiran با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *