ویدئو+گزارش وبینار “اهمیت مدرک PMP در بازار کار کشور کانادا”

این وبینار برای آشنایی علاقه مندان با مدرک PMP و اهمیت آن در بازار کار کشور کانادا در تاریخ 28 خرداد ماه 1402 برگزار شد و در آن مخاطبانی با هدف استفاده از تجربیات هموطنان ایرانی مقیم کشور کانادا در…

PMPiran
4 تیر 1402 دقیقه 0 دیدگاه

این وبینار برای آشنایی علاقه مندان با مدرک PMP و اهمیت آن در بازار کار کشور کانادا در تاریخ 28 خرداد ماه 1402 برگزار شد و در آن مخاطبانی با هدف استفاده از تجربیات هموطنان ایرانی مقیم کشور کانادا در مصاحبه های شغلی در حوزه مدیریت پروژه ، شرکت کردند.
هم اکنون می‌توانید ویدئوی کامل این وبینار را مشاهده نمایید. پس از ویدئو، می‌توانید گزارش مختصر این رویداد را نیز مطالعه نمایید.

گزارش وبینار

پس از شروع وبینار، سرکار خانم الناز صالحی، منتور پشتیبان دوره های آمادگی آزمون PMP به همراه جناب آقای محمد حسین قنوات پور، مدرس دوره های PMP کشور کانادا، مقدمه ای از تجربه ی اهمیت مدرک PMP در این کشور مطرح کردند و با این مقدمه به دعوت مهمانان، برای شنیدن درس آموخته های آنان از بازار کار کانادا میپردازند.
اولین مهمان جناب آقای حمیدرضا تابش از هموطنان مقیم کانادا که سه سال در آن کشور در حوزه ساخت و ساز فعالیت کردند و از تجربه این چند سال در بازار کار صحبت می‌کنند و به نکات لازم در رزومه و مصاحبه های شغلی اشاره می‌کنند.
بعد از ایشان آقای احمد شریفی و خانم کلانتری از اهمیت داشتن مدرک PMP در هنگام ورود به بازار کار کانادا و تجربه ی خود صحبت می‌کنند.
آقای رضا صالحی از تغییر رشته و شغل خود در کانادا و ورود به بازار کار پروژه بدون سابقه کار قبلی و بعد از دریافت مدرک PMP می‌گویند که بسیار مورد توجه شنونده‌ها قرار می‌گیرد.
مهمان دیگر، خانم مهتا رستم آبادی که دانشجوی رشته مدیریت پروژه در کانادا هستن و از توصیه‌ی اساتید دانشگاه بر دریافت مدرک PMP صحبت می‌کنند که تجربه‌ای متفاوت از سایر مهمان‌ها می‌باشد.
آقای مرتضی یونسی از تجربه مصاحبه های کاری بعد از دریافت مدرکPMP و در خصوص اهمیت این مدرک در کشور کانادا انتقال تجربه می‌کنند.
آقای کیومرث محمود زاده که بیش از 15 سال در کشور کانادا ساکن بودند، از پیشنهاد شغلی در کشور آمریکا به دلیل داشتن مدرک PMP در رزومه شان و سایر فاکتورهای لازم علاوه بر این مدرک در رزومه و مصاحبه های شغلی اشاره می‌کنند.  
آخرین مهمان ، آقای رضا عباسی که چند ماهی است وارد کشور کانادا شدند و از چالش های پیدا کردن شغل مرتبط و تخصصی در کشور کانادا بدون مدرک PMP می‌گویند.
در دقایق پایانی این وبینار، آقای مصطفی بختیاری از مدرسان دوره‌های آمادگی آزمون PMP به سوالات شنونده‌ها در خصوص مدرک PMP و نحوه‌ی دریافت آن پاسخ می‌دهند و آقای مهندس قنوات پور به شروع دوره دوم آمادگی آزمون PMP برای ایرانیان مقیم کانادا و آمریکای شمالی و خدمات و تفاوت‌های آن با دوره‌های آمادگی آزمون PMP برای متقاضیان داخل کشور اشاره می‌کنند.


PMPiran

PMP

مجموعه PMPiran با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *