الهه صفدری
الهه صفدری

من الهه HR متولد آذر 1375 عاشق ماجراجویی و بیزار از یه گوشه و بیکار نشستنم که با سرچ یک هشتگ وارد دنیای کاری متفاوت شدم وارد شرکت PMPiran  از معدود شرکت‌هایی که هیچ‌وقت حس کارمندی رو تجربه نکردم.

علاقه‌م به ساخت و ساز باعث شد مهندسی عمران بخونم و بعد از سه سال تجربه کار در اجرا حس کردم با وجود دانش قوی مهندسین در این حوزه، ضعف دانش مدیریتی موج میزنه برای همین تغییر مسیر تحصیلی و شغلی من شروع شد پس  برای کنکور MBA  ثبت نام کردم. همزمان شروع کردم به خوندن سرفصل‌های این رشته و کم کم عاشق گرایش مارکتینگ و اچ آر شدم. شروع کردم راجع به این پوزیشن‌های شغلی مطالب خوندن و با سرچ #کارآموز_مدیریت_کسب‌وکار با پیج اینستاگرام PMPiran  آشنا شدم سریع اسم شرکت رو سرچ کردم.

شرکت مهندسی مشاور با تم آموزش، سرعت بالای سایت و مشتری مداری عالی

بعد 3 سال سابقه کار تصمیم گرفتم تو این حوزه به عنوان کاراموز وارد شرکت بشم و بعد از چند جلسه مصاحبه حضوری و تلفنی با مینای عزیزم ، مدیر سرمایه‌های انسانی، و مهندس معین، مدیرعامل شرکت قرار شد به عنوان کاراموز کارشناس سرمایه‌های انسانی کارمو شروع کنم. شروع کردم راجع به این حوزه مقاله خوندن و ورکشاپ رفتن و هر روز حضور تو شرکت برام یه کلاس یادگیری بود.

هر روز از خودم میپرسیدم مگه میشه یه تیم انقدر صمیمی و همدل و امن باشه. متد مدیریت این تیم چقدر جذابه. چقدر شوق یادگیریم بیشتر شده. چقدر اخبار علمی روز دنیا رو بیشتر دنبال می‌کنم. چقدر انعطاف پذیریم و سرعتم تو کار بیشتر شده. چقدر استفاده از تکنولوژی برام مهم شده و هر روز با یک ابزار جدید آشنا میشم.

جو صمیمی و امن شرکت انقدر منو جذب کرد که بعد 2 ماه کاراموزی از مهر 1401 به طور رسمی به عنوان کارشناس سرمایه‌های انسانی استخدام شدم. هر روز سعی می‌کنم مطالب جدید از فرایند آنبوردینگ تا نگهداشت و جانشین پروری و آموزش و آف بوردینگ بخونم و یاد بگیرم.اعتماد مینا به من، انگیزه منو برای یادگیری بیشتر می‌کرد. برای پذیرفتن هر مسئولیتی آماده بودم تا اینکه بهمن 1401 با راه‌اندازی دوباره ایونت‌های باشگاه مدیران پروژه و اعتماد دوباره این تیم به من، این بار وارد دنیای جدیدی شدم که به نظرم همه‌ی جنبه‌های MBA رو دربرمی‌گرفت.
از ارتباط گرفتن با آدمای جدید تا برگزاری هرچه با کیفیت‌تر  ایونت‌ها. حتی سرعت پیشرفت تو یه شرکت مهندسی مشاور برام عجیب بود چیزی که فکر می‌کردم فقط تو استارتاپ اتفاق میفته. حالا بیشتر اهمیت دانش مدیریت پروژه رو درک میکنم. چابکی، انعطاف‌پذیری و کار تیمی به اضافه انسانیت و رعایت اخلاق حرفه‌ای چه با همکاران چه با مشتریان به نظرم این تیم رو خیلی خیلی خاص کرده.