اعلام برندگان جوایز جهانی IPMA 2022 توسط انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه

3/5 - (2 امتیاز)

در بیست و یکمین مراسم بین‌المللی  IPMA Award Gala که در 15 نوامبر سال 2022 در کشور هلند برگزار شد، برندگان جوایز پروژه جهانی IPMA و جوایز فردی IPMA معرفی شدند. در این مراسم از مدیران پروژه برتر تجلیل شد…

PMPiran
25 آبان 1401 دقیقه 0 دیدگاه

در بیست و یکمین مراسم بین‌المللی  IPMA Award Gala که در 15 نوامبر سال 2022 در کشور هلند برگزار شد، برندگان جوایز پروژه جهانی IPMA و جوایز فردی IPMA معرفی شدند. در این مراسم از مدیران پروژه برتر تجلیل شد و باعث خرسندی ماست که از کشور ما نیز در گروه برترین مدیر پروژه جوان نمایندگان ایران با حمایت شرکت پیشرو مدیریت پیران، سرکار خانم مهندس مینا یاوری مقدم و جناب آقای مهندس مهدی دهقان و در گروه برترین پروژه‌های جهان پروژه‌ای از شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED به عنوان برندگان نهایی جوایز انتخاب شدند.

جوپ شفرلی، رئیس IPMA در شروع این جشن اظهار داشت:

مراسم جهانی IPMA یک جشن سالانه برای همه مدیران پروژه است. در این مراسم، ما به بهترین پروژه‌ها در سراسر جهان جوایزی را اهدا می‌کنیم و از افراد و سازمان‌های برجسته در زمینه مدیریت پروژه حمایت می‌کنیم. جهت انتخاب برندگان حجم عظیمی از کار توسط ارزیابان و داوران بر اساس استانداردهای جهانی IPMA ICB و IPMA PEB صورت می‌گیرد. هر فرد به دقت ارزیابی می شود و نامزد شدن به عنوان فینالیست به معنای این است که داوران آن پروژه را به عنوان یک نمونه‌ی عالی شناسایی و تایید کرده‌اند. به همه تبریک می‌گویم! با خوشحالی فراوان، پس از دو سال اجرای مراسم مجازی، پس از همه‌گیری ویروس کرونا برای اولین بار در مراسم جهانی IPMA Award Gala 2022 به همه خوش‌آمد می‌گویم!

خوزه ریس، معاون ارتباطات بازاریابی، جوایز و رویدادهای  IPMA، گفت:

هر سال، جوایز جهانی IPMA متقاضیانی را دور هم جمع می‌کند که چشم‌گیرترین پروژه‌های جهان را نمایندگی می‌کنند. این‌ها پروژه‌های پیچیده، چالش‌برانگیز با هزینه‌های مالی قابل توجه هستند. این پروژه‌ها بهترین نمونه از این موضوع هستند که بر اساس استانداردهای مدیریت پروژه چه موفقیت‌هایی را می‌توان رقم زد. مزایای کلیدی شرکت در این مراسم، به اشتراک گذاری تجربیات و درس‌آموخته‌ها، شبکه‌‎سازی و شناخت شدن جهانی است.

مراسم IPMA

Pau Lian Staal-Ong، هماهنگ کننده جوایز جهانی IPMA در سخنرانی خود گفت:

برای بیست و یکمین بار، IPMA به پروژه‌های مختلفی که در توسعه مدیریت پروژه فعالیت می‌کنند جوایزی اعطا کرده است. تمام پروژه‌های نامزد شده شاهکارهای مدیریت پروژه هستند. در چند هفته گذشته، شما این فرصت را داشته اید که در مورد پروژه‌های برنده اطلاعات کسب کنید زیرا ویدیوهای تبلیغ آنها به طور مرتب در رسانه‌های اجتماعی ما پخش می‌شود. ما می‌خواهیم که کل جهان مدیریت پروژه از بهترین مطالعات موردی ارائه شده توسط نامزدهای امشب بیاموزد. بیش از 100 داور و ارزیاب در فرآیند جوایز شرکت داشتند.

وی اظهار داشت:  “گزارش بازخورد داوران به سازمان‌ها و افراد کمک می‌کند تا اصول برتری را در مدیریت پروژه خود توسعه دهند و اجرا و تحویل پروژه‌های خود را بهبود بخشند. IPMA همچنین با انتشار پروفایل‌های پروژه و سازمان برندگان جوایز از طریق رسانه‌های دیجیتال، رسانه‌های اجتماعی و در طول رویدادهای بین‌المللی که در طول سال برگزار می‌شود، از جشن گرفتن نتایج برجسته پروژه‌ها در صحنه جهانی حمایت می‌کند.”

در ادامه مراسم مدیران پروژه، تیم‌های پروژه و سازمان‌های منتخب از سرتاسر جهان به روی صحنه فراخوانده شدند تا جوایز موفقیت‌های خود را در حوزه مدیریت پروژه دریافت کنند.

IPMA

این مراسم امسال میزبان بیش از 120 متخصص از سراسر جهان بود تا موفقیت‌های شخصی و موفقیت‌های تیم‌ها و پروژه‌های برتر خود را جشن بگیرند. در این مراسم 15 جام در 7 رشته به برندگان اهدا شد. در ادامه با برندگان این جوایز آشنا می‌شویم:

برندگان جوایز برترین پروژه جهانی IPMA 2022 عبارتند از:

جوایز برترین پروژه جهان

جوایز برترین پروژه جهان

شرکت پیشرو مدیریت پیران به عنوان فعال در حوزه مدیریت پروژه ایران افتخارآفرینی پروژه کارخانه کنگان از شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED را به دست‌اندرکاران این پروژه تبریک می‌گوید.

جوایز برترین پروژه جهان

جوایز برترین پروژه جهان

جوایز برترین پروژه

برندگان جوایز فردی جهانی IPMA 2022 عبارتند از:
جوایز فردی IPMA

جوایز فردی IPMA 2022

جوایز فردی IPMA 2022

شرکت پیشرو مدیریت پیران به عنوان حامی برگزاری مسابقات مدیر پروژه جوان در ایران افتخارآفرینی نمایندگان کشور عزیزمان در مسابقات جهانی YPMY، سرکار خانم مینا یاوری مقدم و آقای مهدی دهقانی را به این عزیزان تبریک می‌گوید.

IPMA GALA


PMPiran

PMP

مجموعه PMPiran با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *