هجدهمین سالروز تاسیس PMPiran

شرکت مهندسی مشاور پیشرو مدیریت پیران در سال 1384 با هدف رشد و نشر دانش مدیریت پروژه در کشور فعالیت خود را در زمینه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه آغاز کرد.

امسال به مناسبت هجدهمین سالروز تأسیس PMPiran و در راستای همراهی و همدلی با هم میهنان عزیزمان برای دستیابی به فردایی بهتر و روشن تر، ما در شرکت پیشرو مدیریت پیران،  با هدف پیشرو بودن در خلق ارزش با ترویج دانش و رشد مهارت‌های مدیریتی افراد در صنایع مختلف و با توجه به وضعیت نامناسب بازار کار و تعدد تعدیل سرمایه‌های انسانی سازمان‌ها در ماه‌های گذشته، با همراهی جمعی از اساتید حوزه مدیریت پروژه جهت معرفی افراد مستعد، طرح “بورسیه آموزشی” را در نظر گرفتیم!

در این طرح ما آموزش‌های مختلف را برای 18 نفر از افراد با انگیزه و پر تلاش و علاقه‌مند به حوزه مدیریت پروژه جهت توسعه فردی به صورت رایگان فراهم کردیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود قدمی هر چند کوچک برداشته باشیم.

علاوه بر طرح بورسیه تحصیلی، برای 5 نفر اولی که از 15 تا 30 بهمن ماه در دوره‌های آمادگی آزمون PMP آکادمی PMPiran ثبت نام کنند 20% تخفیف در نظر گرفته‌ایم!

همچنین با توجه به این که سرمایه‌گذاری برای توسعه فردی یکی از دغدغه‌های این روزها است، جهت تسهیل دریافت آموزش برای علاقه‌مندان حوزه مدیریت پروژه، با همکاری بانک مهر ایران امکان دریافت تسهیلات آموزشی را فراهم کردیم. در این طرح متقاضیان میتوانند هزینه دوره و آزمون را به صورت وام از بانک درخواست کرده و شهریه خود را به صورت اقساطی به بانک پرداخت کنند.

امید است با اقدامات صورت گرفته در تیم PMPiran، توانسته باشیم نقش کوچکی در ایجاد امید و انگیزه برای ادامه مسیر حرفه‌ای شما عزیزان ایفا کرده باشیم!

در صورتی که پیرامون هر یک از موارد بالا سوال دارید، فرم زیر را تکمیل نمایید.