گزارش دورهمی انتقال تجربه‌های چابکی

3/5 - (2 امتیاز)

باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه به همت شرکت کنندگان اولین دوره جامع مدیریت پروژه چابک شرکت PMPiran، “رویداد انتقال تجربه‌های چابکی” را در روز پنجشنبه 17 اسفند 1402 در رستوران ایوان برج میلاد برگزار کرد. این رویداد با هدف شبکه سازی…

PMPiran
29 اسفند 1402 دقیقه 0 دیدگاه

باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه به همت شرکت کنندگان اولین دوره جامع مدیریت پروژه چابک شرکت PMPiran، “رویداد انتقال تجربه‌های چابکی” را در روز پنجشنبه 17 اسفند 1402 در رستوران ایوان برج میلاد برگزار کرد.

این رویداد با هدف شبکه سازی شرکت کنندگان دوره با مدیران عامل و مدیران پروژه، هم‌چنین ایجاد ارتباط با صنعت برگزار شد.

رویداد با  خوشامدگویی توسط سرکار خانم الناز صالحی، به نمایندگی از شرکت PMPiran، ساعت 15:00 آغاز شد. برنامه‌ریزی و اجرای این رویداد به عنوان پروژه نهایی دوره برای شرکت کنندگان به منظور اجرای عملی دانش مدیریت پروژه چابک فراگرفته شده در دوره، در نظر گرفته شده بود و هدف اصلی این ایونت شبکه سازی ایشان با مدیران عامل و مدیران پروژه بود.

در همین راستا، جناب آقای کیان شلیله، مدیر محصول موسسه بین المللی باران، از اساتید دوره، بازی با محوریت چابکی و شبکه سازی انجام دادند. مهمانان تیم‌های 6 نفره تشکیل دادند و با توجه به مهارت‌های شخصی افراد، هر تیم برای شروع یک  کسب‌وکار ایده پردازی کردند و در انتها سرگروه‌های تیم، ایده و برنامه ریزی‌های تیم خود را با همه‌ی مهمانان به اشتراک گذاشتند.

در ادامه سرکار خانم نگین غفرانی، از شرکت کنندگان دوره، از تجربیات کاری و ویژگی‌های دوره مدیریت پروژه چابک صحبت کردند.

سپس جناب آقای شایان شلیله، بنیان گذار جشنواره وب و موبایل ایران و نویسنده کتاب “چند اشتباه رایج یک مدیر عامل” درباره تجربیات مدیریتی خود صحبت کردند و توضیحات خلاصه و مفیدی از کتاب خود به اشتراک گذاشتند.

بعد از پذیرایی، مهمانان به شبکه سازی با یکدیگر پرداختند و تجربه‌های خود را به اشتراک گذاشتند.

جناب آقای محسن صادقی از شرکت کنندگان دوره، از تجربیات کاری و ویژگی‌های دوره مدیریت پروژه چابک صحبت کردند.

پس از پرسش و پاسخ جناب آقای شایان شلیله به سوالات مهمانان درباره چالش‌های مدیریتی، سرکار خانم مارال سلیقه از شرکت کنندگان دوره، از تجربیات کاری و ویژگی‌های دوره مدیریت پروژه چابک صحبت کردند.

در ادامه، جناب آقای کیان شلیله بازی درنظر گرفته بودند که به هر تیم‌ سه کیس مشابه تحویل داده شد و هر تیم باید به تحلیل چالش‌های کیس‌ها (در حوزه مارکتینگ، فروش، منابع انسانی و…) می‌پرداختند و در انتها تحلیل‌های خود را به اشتراک می‌گذاشتند.

این رویداد با یک عکس یادگاری به پایان رسید. به امید ملاقات مجدد شما در رویدادهای آینده باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه.

آلبوم تصاویر ایونت


PMPiran

PMP

مجموعه PMPiran با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *