نهمین دوره جامع مدیریت پروژه با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نهمین دوره جامع مدیریت پروژه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) آغاز شد. جلسه‌ معارفه‌ی این دوره روز پنجشنبه، سوم بهمن‌ماه 1398 برگزار شد که در این جلسه با حضور جناب آقای مهندس فلاح‌پور…

PMPiran
3 اسفند 1398 دقیقه 0 دیدگاه

نهمین دوره جامع مدیریت پروژه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) آغاز شد.

جلسه‌ معارفه‌ی این دوره روز پنجشنبه، سوم بهمن‌ماه 1398 برگزار شد که در این جلسه با حضور جناب آقای مهندس فلاح‌پور و خانم مهندس رضایی معرفی کلیات دوره و سرفصل‌ها صورت گرفت و دوره رسما آغاز شد. همچنین هر یک از شرکت‌کنندگان به معرفی خود و اهدافشان از شرکت در این دوره پرداختند.

 

در جلسه معارفه نهمین دوره جامع مدیریت پروژه شرکت‌کنندگان به بیان اهداف خود برای شرکت در دوره پرداختند - PMPiran

آموزش مدیریت پروژه با انجام یک پروژه واقعی!

سپس از تمام شرکت‌کنندگان درخواست شد تا در راستای گروه‌بندی موثر‌تر در یک تست شخصیت‌شناسی شرکت کنند و نتایج تست پس از تحلیل در جلسه‌ی کارتیمی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

یکی از اهداف اصلی این دوره وجود یک کار عملی یا case study است تا شرکت‌کنندگان بتوانند مفاهیم آموزش داده شده را در پروژه‌های عملی پیاده‌سازی کنند. در حقیقت فضای واقعی پروژه و مدیریت آن را فرا گیرند.

گروه‌بندی بر اساس چه فاکتورهایی صورت می‌گیرد؟

گروه‌بندی در این دوره بر اساس فاکتورهایی مانند پیشینه کاری، تست شخصیت شناسی، میانگین سابقه کاری و…. انجام می‌شود.

در طول هر دوره جامع مدیریت پروژه یک نفر از اساتید به عنوان منتور دوره معرفی می‌شود تا فرآیند انجام کارتیمی را تسهیل و کارآمدتر نماید.

 

آقای مهندس علی فلاح‌پور به عنوان منتور نهمین دوره جامع مدیریت پروژه - PMPiran
جناب آقای مهندس علی فلاح‌پور با سال‌ها سابقه در پروژه‌های بزرگ و کسب مدارک بین‌المللی PMP ،RMP ،SP ،PBA و PSM، به عنوان منتور نهمین دوره جامع مدیریت پروژه تجربیات و دانش خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک خواهند گذاشت.

 

سپس هریک از گروه‌ها باید در مدت زمان معین یک پروژه واقعی را انتخاب کرده و آن را تا پایان دوره  با همکاری یکدیگر و راهنمایی منتور به ثمر برسانند.

سپس طی مراسمی در حضور داورها، پروژه خود را ارائه نموده و براساس آن نمره کسب می‌کنند.

هدف از گروه‌بندی شرکت‌کنندگان نیز لزوم همین موضوع می‌باشد.

البته گروه‌بندی انجام شده اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کند از جمله:

  • چالش انجام کارها به‌صورت کارتیمی و تفویض اختیارات
  • یادگیری ارتباطات موثر و سایر مهارت‌های نرم مربوط به کار تیمی
  • و…

 

  • آموزش مدیریت پروژه همراه با انجام یک پروژه واقعی و به صورت Case Study - PMPiran
    به موفقیت رساندن یک پروژه، کاری انفرادی نیست! یادگیری مهارت‌های نرم و کار تیمی بسیار ضروری و مهم است که در این دوره به آن پرداخته می‌شود.

 

نهمین دوره جامع مدیریت پروژه که تا اواخر خردادماه 99 به طول خواهد انجامید شامل 165 ساعت آموزش کاربردی و کارگاهی مدیریت پروژه توسط اساتید اجرایی و حرفه‌ای در صنایع مختلف است.

سرفصل‌های نهمین دوره جامع مدیریت پروژه با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

 

خانم مهندس رضایی در توضیح روندی که شرکت‌کنندگان در طول دوره جامع مدیریت پروژه خواهند داشت توضیحات لازم را ارائه نمودند - PMPiran
توضیحات خانم مهندس رضایی درمورد روندی که شرکت‌کنندگان در طول دوره جامع مدیریت پروژه خواهند داشت

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

مخاطبان این دوره طیف گسترده‌ای از افراد با دانش‌ها و مهارت‌های متفاوت بودند که هریک با اهداف و انتظارات خود تصمیم به شرکت در این دوره گرفته‌اند.

دانشجویان رشته‌های متفاوت نیز به منظور ورود به بازار کار و از میان بردن خلا بین دانشگاه و صنعت از طریق یادگیری مهارت‌ها و دانش مدیریت پروژه در این دوره شرکت کردند.

اطلاعات بیشتر در صفحه دوره جامع مدیریت پروژه

مطالبی که ارائه شد تنها گزارشی از شروع نهمین دوره جامع مدیریت پروژه بود و اطلاعاتی نظیر سرفصل‌ها و مخاطبین این دوره به صورت مختصر و اجمالی بیان شد.

شما همراهان گرامی در صورت علاقه به این دوره، می‌توانید از طریق صفحه دوره جامع مدیریت پروژه به اطلاعات بیشتری نظیر زمان برگزاری دوره بعدی، فهرست اساتید دوره، هزینه ثبت‌نام در دوره جامع مدیریت پروژه و سایر توضیحات تکمیلی دسترسی داشته باشید.


PMPiran

PMP

مجموعه PMPiran با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *