یگانه نتاج
یگانه نتاج
PMP

یگانه نتاج هستم، متولد فروردین 1369

سال 1391 از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، با مدرک مهندسی صنایع، گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها از دانشگاه علوم و فنون مازنداران.

در اولین فرصت شغلی به عنوان کارشناس پروژه در یک شرکت خصوصی مشغول به کار شدم. حدود 2 سال در این شرکت فعالیت داشتم و بعد به کار فروش علاقه پیدا کردم و برای پیدا کردن تجربه در این زمینه در شرکت واردات کننده قطعات هیدرولیک مشغول شدم و حدود 3 سال با این شرکت همکاری داشتم که خیلی همکاری لذت بخشی بود ولی به خاطر علاقه ای که همیشه به پیشرفت و کسب تجربه های متفاوت کاری داشتم برخلاف میل باطنی با این شرکت قطع همکاری کردم.

بعد از کسب تجربه و فعالیت در زمینه های مختلف دیگر از طریق همکاری‌های کوتاه مدت در سال 1398 با بحث مدیریت پروژه آشنا شدم و از طریق آشنایی یک دوست در دوره جامع مدیریت پروژه که شرکت PMPiran با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌کرد آشنا شدم و در این دوره شرکت کردم. به همین واسطه با آقای مهدی معین ارتباط گرفتم و چند ماه در این شرکت به عنوان کارشناس تولید محتوا فعالیت کردم و سپس به عنوان کارشناس مشاوره دوره‌های آموزشی و فروش فعالیتم رو ادامه دادم.

شروع فعالیتم در PMPiran

بعد از گذشت حدود یکسال، با توجه به عملکردم در افزایش فروش (مخصوصا فروش B2B) و مدیریت امور محوله به عنوان مدیر آکادمی PMPiran منصوب شدم و از سال 1399 تاکنون با این سمت در حال همکاری هستم .مدیریت آکادمی رو با یک تیم سه نفره شروع کردم و با تلاشی که برای گسترش خدمات و ایجاد تغییرات در روال کاری داشتم و با توجه به نیاز به افزایش همکار، در حال حاضر با یک تیم هفت نفره از فیلدهای مختلف مثل برنامه‌ریزی، مشاوره و ثبت نام و پشتیبانی کار می‌کنم. کوچینگ افراد آکادمی و همین‌طور ارزیابی عملکردشون در تیم به عهده من هست ولی همیشه سعی‌ام بر این بوده تا افراد تیمم Self-organized کار کنند و فقط به عنوان یک کوچ و راهنما در کنارشون باشم. من در سال 2020 موفق به دریافت مدرک PMP از موسسه PMI شدم.

مدیریت امور در آکادمی رو همیشه به عنوان یک پروژه بهش نگاه کردم و سعی کردم با استفاده از آموخته هام از بحث های مدیریت پروژه از جمله مدیریت زمان بندی، ذی اثران، ارتباطات و کار تیمی، ریسک و ... تیمم رو در آکادمی Coordinate کنم. ما در تیممون برای پیشبرد اهداف و امور از استاندارد مدیریت پروژه چابک و چارچوب اسکرام و ابزار ترلو استفاده می‌کنیم هم‌چنین قبل از شروع هر فصل جلسات OKR برگزار می‌کنیم.  علاوه بر علاقمندیم به مدیریت پروژه، به بحث مدیریت فرایندها، برنامه ریزی و کنترل پروژه و مدیریت ریسک علاقه داشتم و سعی کردم در اجرای امور، همیشه این موارد رو در نظر داشته باشم و به کار بگیرم.

این مورد رو هم چون همه جا میگم واجب میدونم اینجا هم اعلام کنم که تک تک افراد تیمم بسیار افراد باهوش، پر تلاش و با دقت هستند و همیشه از کار کردن و شنیدن ایده هاشون لذت میبرم. در طول مدت همکاریم به عنوان مدیر آکادمی، به علت علاقه شخصیم در پروژه‌های دیگر سازمان هم درگیر بودم، مثل پروژه نرم افزاری راه اندازی CRM، برگزاری سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه و ایونت های دیگر باشگاه مدیران پروژه و ...

فعالیت در شرکت PMPiran از همون ابتدا برام خیلی جذاب بوده و دلیلش داشتن اختیار در تصمیم‌گیری و اجرای امور، شنیده شدن ایده‌ها و دخیل شدن در اجرای ایده ها، ایجاد فضای یادگیری و افزایش دانش و خیلی دلایل دیگه و همین شد که از سال 99 اینجا مشغولم.


مطالب نوشته شده