گردهمایی اعضای افتخاری باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه در روز مهندس

5/5 - (2 امتیاز)

اعضای افتخاری باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه، پنجم اسفند ماه 1401 و به مناسب روز مهندس گردهم‌آمدند. این گردهمایی با هدف هم‌افزایی مدیران پروژه و شبکه‌سازی اعضای باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه، به میزبانی شرکت پیشرو مدیریت پیران برنامه‌ریزی و برگزار شد.…

PMPiran
7 اسفند 1401 دقیقه 0 دیدگاه

اعضای افتخاری باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه، پنجم اسفند ماه 1401 و به مناسب روز مهندس گردهم‌آمدند.

این گردهمایی با هدف هم‌افزایی مدیران پروژه و شبکه‌سازی اعضای باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه، به میزبانی شرکت پیشرو مدیریت پیران برنامه‌ریزی و برگزار شد. در این رویداد که در کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد پس از 3 سال وقفه در برگزاری رویدادهای حضوری به علت شیوع پاندمی کرونا، جمع مدیران‌حرفه‌ای پروژه گردهم‌آمد.

در این دورهمی که به صرف صبحانه از ساعت 10:00 صبح برگزارشد، هدف اصلی شبکه‌سازی اعضای افتخاری باشگاه مدیران حرفه‌ای‌ پروژه در نظرگرفته شده بود. به همین منظور برای همه اعضای حاضر در رویداد کارت ویزیت با نام و سمت و سازمانی که فرد در آن مشغول به فعالیت است به همراه کد مرتبط با آدرس لینکدین فرد در اختیارشان قرار داده‌شد تا با ارتباط گیری موثر با یکدیگر به شناخت هم پرداخته و فرصت‌های همکاری مشترک را شناسایی کرده و جهت نشر بیشتر دانش مدیریت پروژه با هم هم‌افزایی کنند.

در ادامه اعضای افتخاری باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه با ارائه ایده‌هایی جهت بهبود خدمات باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه ایده‌های خود را با کمیته برگزاری رویدادهای باشگاه به اشتراک گذاشتند.

در انتها با  عکس یادگاری رویداد به پایان رسید. به امید ملاقات مجدد شما در رویدادهای آینده باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه.

مشاهده سایر تصاویر این رویداد


PMPiran

PMP

مجموعه PMPiran با سال‌ها تجربه در حوزه آموزش و مشاوره مدیریت پروژه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *