مصطفی بختیاری
PMP, PBA

سلام! من مصطفی بختیاری هستم، متخصص مدیریت پروژه و کسب و کار با بیش از 12 سال سابقه کاری در این حوزه. دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه تهران و گواهینامه‌های PMP  و PBA  از موسسه‌ی PMI  آمریکا هستم که نشان‌دهنده تخصص و عمق آشنایی من در زمینه مدیریت پروژه‌های پیچیده است.

تخصص‌های من در مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK  و مدیریت پروژه‌های چابک بر اساس راهنمای Scrum  است. همچنین، تجربه در مربیگری Business Agility  بر اساس روش SAFe  را نیز دارم. از جمله مهارت‌های من، مدیریت و یکپارچه‌سازی زنجیره تامین، طراحی CROSS DOCK، و ارائه مدل‌های ریاضی برای بهینه‌سازی فرآیندها می‌باشد.

یکی از مهمترین لذت‌ها و علاقه‌مندی های من انتقال دانش و تجربیاتم در زمینه مدیریت پروژه و کسب و کار در دوره‌های تدریسی، در دانشگاه‌ها و شرکت‌ها برای دانشجویان و کارکنان، است. همچنین، با برگزاری دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون PMP  و PBA  و MBA  مدیریت پروژه در دانشگاه‌ها و شرکت‌ها، به تقویت مهارت‌های مدیریت پروژه‌ی کارآمد در جامعه کسب‌وکاری کمک می‌کنم.

از سوابق کاری‌ام می‌توان به همکاری با شرکت‌های بزرگ و معتبر در زمینه‌های مختلف اشاره کرد. اجرا و مشاوره‌ی مدیریت پروژه‌های مهم و حیاتی در شرکت‌هایی مانند مانا انرژی پاک، پترو فرایند کرخه، و شهرداری تهران و برگزاری دوره های سازمانی برای سازمان‌هایی مانند بانک شهر، سامان‌تل، همراه اول، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، شرکت پیمانکاری کان آذین، شرکت صنعت و تجارت هیراد، ایرانسل، و شرکت JTI  از جمله تجربیات موفقیت‌آمیز من می‌باشد.

همچنین افتخار همکاری و تدریس در دانشگاه های آزاد کرج، امیرکبیر و علامه طباطبایی را داشته‌ام.

در حال حاضر هم من به عنوان مدرس، مشاور و عضو هیئت مدیره‌ی شرکت محترم PMPiran  مشغول به فعالیت و توسعه‌ی مهارت های مدیریتی در سطح سازمان ها هستم.

از لینک‌های اجتماعی‌ام، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره‌ی تجربیات من کسب کنید:

LinkedIn

Instagram

اگر به ارتقای مهارت‌های مدیریت پروژه و کسب و کار خود علاقه دارید یا نیاز به مشاوره‌ی حرفه‌ای دارید، من آماده هستم تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنم.


سازمان‌هایی که استاد در آن‌ها دوره برگزار کرده است


مطالب نوشته شده