وفاداری یکی از ارزش‌های اجتماعی بوده و در زندگی و در روابط ما بین افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم‌ترین سرمایه‌ی سازمان‌ها همکاران وفادار و متخصص هستند در واقع وفاداری، کارکنان را نسبت به اهداف سازمان مسئول کرده و آن‌ها را سوق می‌دهد به نحو احسن وظایف خود را در سازمان به انجام برسانند و با سازمان احساس نزدیکی و همبستگی پیدا کنند.

مدیران می‌توانند با اهمیت دادن به توسعه فردی کارکنان سازمان، با ایجاد احساس ارزشمندی، بالا بردن انگیزه، ارتقای و توسعه شغلی آنان، کاهش حاشیه نشینی و از همه مهمتر ایجاد فرهنگ یادگیری، سبب ایجاد رضایت شغلی و پیشرفت سازمان شوند.

توسعه فردی به فرد این امکان را می‌دهد که به صورت مستمر به خودآگاهی بیشتری دست یابد، مهارت‌های جدید یاد بگیرد، و در نتیجه، در مسیر شغلی و زندگی حرفه‌ای خود پیشرفت کند.

ما این مسیر را برای سازمان شما هموارتر کرده‌ایم.

شرکت مهندسی مشاور پیشرو مدیریت پیران PMPiran با 18 سال تجربه در زمینه مشاوره و آموزش حرفه‌ای مدیریت پروژه، تحلیل کسب‌وکار و برگزاری کارگاه‌های متعدد در زمینه چابکی، اصول و فنون مذاکره و… با بکارگیری از دانش روز دنیا، به دغدغه سازمان‌ها در این حوزه پاسخ داده است.

 این بار با رونمایی از کارت هدیه توسعه فردی، مسیر به روزرسانی و ارتقای دانش و مهارت کارکنان سازمان را برای شما آسان‌تر کرده‌ایم.

با ارائه این کارت هدیه به کارکنان سازمانتان در مناسبت‌های مختلف، به توسعه فردی آنان کمک کنید