خانم مینا یاوری مقدم
مینا یاوری مقدم
PMP

سلام، من مینا یاوری مقدم هست، متولد 08/05/1371 و دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه خوارزمی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد کرج.

با توجه به علاقه شخصی در دوران کارشناسی به مبحث برنامه ریزی از سال دوم کارشناسی با سمت کارشناس برنامه ریزی تولید در صنایع مختلف مشغول به کار شده و رفته رفته با دیجیتالی شدن بیشتر صنایع با ورود به حوزه E-Commerce در گروه اینترنتی ایران-گروه اسنپ (IIG) در سمت Key Account Manager  و بعد از گذشت 6 ماه با ترفیع رتبه با سمت Category Manager به توسعه کسب و کار صنایع تأمین کنندگان محصولات در این گروه اینترنتی پرداختم. در این مسیر با متدلوژی‌های مختلف مدیریت پروژه آشنا و به این حوزه علاقه‌مند شده و با ورود به شرکت مهندسی مشاور پیشرو مدیریت پیران (که به صورت تخصصی در آموزش و مشاوره مدیریت پروژه فعالیت می‌کند) در سال 1396 سعی در پیش بُرد این علاقه‌مندی داشتم. در این شرکت با توسعه دپارتمان آموزش موفق به کسب سمت مدیر آکادمی PMPiran شدم و همکاری‌های مشترکی با دانشگاه‌های مطرح ایران از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شریف با همکاری تیم تشکیل شده رقم زدیم.

 • همزمان با فعاليت در زمينه مديريت پروژه در ژانویه 2020 موفق به كسب مدرك PMP شدم.
 • پس از دریافت این مدرک بین‌المللی از آنجا كه همواره آموزش و انتقال دانش برای من از اهميت باﻻيي برخوردار بوده و به اين زمينه علاقه‌مند بوده‌ام به تدریس در حوزه مدیریت پروژه و منتورینگ افراد علاقه‌مند به دریافت مدرک PMP پرداخته و موفق به همراهی و منتورینگ بیش از 30 نفر از علاقه‌مندان برای کسب مدرک بین المللی PMP شده‌ام و توانسته‌ام با انتقال تجربیات و دانش مدیریت پروژه مسیر طولانی و دشوار این موفقیت را برای علاقه‌مندان تسهیل کنم.
 • با شیوع پاندمی کرونا و در راستای مسئولیت اجتماعی در راستای توسعه پایدار صنایع و حفظ محیط زیست  و همچنین علاقه‌مندی شخصی به راه‌اندازی و توسعه کسب و کار آنلاین آموزشی، اختصاصاً در حوزه مدیریت پروژه پرداختم. این کسب و کار که از زیر مجموعه های شرکت پیشرو مدیریت پیران بوده را به عنوان مدیر پروژه  با کمک اساتید به نام حوزه مدیریت پروژه و تشکیل تیمی حرفه‌ای در قالب بستری تعاملی برای آموز‌ش‌های غیر متمرکز طراحی و پیاده سازی کرده  و در حال حاضر در مرحله تجاری سازی آن هستیم.
 • در این سال‌ها در کنار پیشبرد مسائل آموزشی در حوزه مدیریت پروژه در باشگاه مدیران حرفه‌ای پروژه نیز به برگزاری رویدادهایی در راستای شبکه سازی بیشتر مدیران پروژه از صنایع مختلف و انتقال و نشر دانش مدیریت پروژه پرداختم. حضور در تیم برگزاری 10 رویداد حضوری و 10 رویداد آنلاین در گردهمایی های‌باشگاه مدیران پروژه در رزومه کاری من قرار دارد.  از بزرگترین رویدادهای سالانه که در روز جهانی مدیریت پروژه برگزار می‌گردد، سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه بوده که از سال 2017 تا سال 2021 در برگزاری این رویداد بزرگ نقش‌آفرینی کرده و در سال 2021 با توجه به تجارت کسب شده در پروژه‌های پیشین، به عنوان مدیر پروژه در این رویداد مسئولیت داشتم.
 • در سال 1401 از سوی انجمن مدیریت پروژه ایران، به عنوان مدیر پروژه جوان برتر شناخته شدم. و بعد از آن با حضور در رقابت‌های بین‌المللی IPMA موفق به کسب مدال برنز در مسابقات YPMY2022شدم.
 • در کنار فعالیت‌های آموزشی در سازمان، علاقه به پروژه‌های نرم افزاری سبب شد تا در دو پروژه فعال شرکت به عنوان Product Owner فعالیت خود را پیش گرفته و کسب تجربه کنم.
 • در سال 1402 نیز از سوی انجمن مدیریت پروژه ایران، به عنوان دومین رهبر چابک سال برگزیده و انتخاب شدم.
 • در حال حاضر نیز با توجه به علاقه شخصی و تجارب کسب کرده در شرکت پیشرو مدیریت پیران در سمت "مدیر منابع انسانی" در حال توسعه این دپارتمان پراهمیت سازمان و کمک به تعالی تیم های مختلف و پیشبرد اهداف استراتژیک سازمان هستم.

سوابق آکادمیک

 • کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی
 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد کرج
 • مدرک PMP(Project Management Professional)

آلبوم تصاویر


مطالب نوشته شده