شرکت PMPiran

88261019 -88253821 - 88254527 (021) مشترک شوید
لطفا جهت اشتراک در خبرنامه سایت نام و آدرس ایمیل خود را ثبت کنید
 

آشنایی با ®PMP

در راستای فعالیتها و برنامه های اشاعه و گسترش دانش روز مدیریت پروژه، انستیتوی مدیریت پروژه ® PMI برای مدیران مجرب پروژه در سراسر جهان گواهینامه ای را منظور نموده است که پس از طی مراحل شایستگی و سپس قبولی در آزمون حرفه ای مدیریت پروژه، گواهینامه PMP ®: Project Management Professional را به ایشان اعطاء مینماید. تسلط بر مفاهیم آخرین نگارش کتاب پم باک، یا بعبارت دیگر استاندارد مدیریت پروژه، پیش شرط اصلی برای موفقیت در آزمون و کسب مدرک فوق میباشد.

 

®PMP بدون تردید شناخته شده ترین و معتبرترین گواهینامه ای است که در زمینه مدیریت پروژه در سطح جهان مطرح میباشد و به منزله استانداردی مهم برای مدیران پروژه بحساب میاید.

Golparian PMP

 

هم اکنون بیش از 220تن از متخصصینی با تلاش های بی پایان و البته توسط متدولوژی آموزشی و پرورشی منسجم و منحصر به فرد شرکت PMPiran نصیبشان گشته است (با عنایت به  سیزدهمین سال متمادی فعالیت تخصصی  و درصد قبولی افتخار آمیز  90%)


یکی از دلایل اصلی اعتبار و مقبولیت جهانی مدرک ® PMP فرایند تعریف شده و دقیق کسب مدرک ® PMP توسط  ® PMI است که دارا بودن سابقه کار مرتبط از شرایط اصلی حضور در امتحان قرار داده است و سوالات امتحان نیز علاوه بر آزمون دانش مهارتهای به کارگیری دانش مدیریت پروژه را نیز تحت بررسی قرار میدهد و تنها کسانی موفق به کسب مدرک میشوند که علاوه بر دانش روز مدیریت پروژه تجربه و مهارت بکارگیری ان را نیز داشته یاشند.
همچنین ® PMI برای دارندگان مدرک ® PMP نیز فرآیند بررسی دوره ای و بروزرسانی دانش و مهارت مدیریت پروژه را تدوین کرده و اجرا مینماید که باعث افزایش مداوم دانش دارندگان مدرک می باشد.

 

تعداد افراد دارای مدرک ®PMP در جهان (اوایل اگوست 2018میلادی) بالغ بر 900,000 نفر بوده که این رقم دارای سیر رشد بسیار سریع می باشد. امروزه رقم ®PMP های هر کشوری به منزله یکی از شاخص های توانمندی آن کشور محسوب میگردد.

دارنده مدرک ®PMP به عنوان فرد متخصص و صاحب نظر در مدیریت پروژه شناخته میشود. اکنون در اکثر قریب به اتفاق شرکت های بزرگ جهان، داشتن این مدرک برای مدیران پروژه یک الزام قطعی می باشد.

درخواست مشاوره دوره PMP

 

 1. سوالات متداول
 2. مشاهده لیست دانش آموختگان شرکت PMPiran
 3. ارائه مشاوره تخصصی و راهکارهای مدیریتی
 4. ملزومات شرکت در آزمون ®PMP چیست؟
 5. خدمات ®Post PMP
 6. ایجاد یک متدولوژی آموزشی نوین و موفق برای اولین بار در ایران (از سال 1384)
 7. ارزیابی قطعی خود توسط تست های انحصاری و اختصاصی شبه امتحانی آزمون ®PMP شرکت PMPiran
 8. آشنایی کامل با محیط آزمون به کمک نرم افزار انحصاری شبیه ساز آزمون ®PMP شرکت PMPiran
 9. دریافت 35 واحد از پیش تائید شده پیشرفت حرفه ای (PDU) از پیش تایید شده توسط ®R.E.P
 10. آشنایی با استاندارد ®PMBOK
 11. آمار تعداد ®PMP های ایران و جهان
 12. مشاهده لیست فعلی ®PMP های ایران

3 پاسخ به “آشنایی با ®PMP”

 1. M. Nariman گفت:

  با سلام
  در صورت ثبت نام جهت اموزش pmp ایا امتحان در ایران انجام میشود و مدرک pmp از انسیتوی pmi صادر میشود
  با احترام
  نریمان

  • PMPiran گفت:

   سلام

   آزمون PMP در ایران برگزار نمی شود و شما برای آزمون باید به مراکز مورد تایید PMI مراجعه نمایید. که شرکت PMPiran به عنوان اولین برگزار کننده دوره های تخصصی مدیریت پروژه، در تمامی مراحل آزمون و دریافت گواهی همراهی می کند. از شما دعوت می کنم بخش سوالات متداول را هم مشاهده نمایید. همچنین برای توضیحات بیشتر فرم درخواست مشاوره را پر نمایید.

   پیروز باشید

 2. محمود تولايي فر گفت:

  با سلام
  جهت برگزاري يك دوره آمادگي آزمون pmp در خوزستان آمادگي داريم.
  با توجه به شناختي كه بنده از محيط كار در خوزستان دارم مديران فرآواني در خوزستان زمينه شركت در اين آزمون را دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *